Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első uh-kon, amikor voltato...

Az első uh-kon, amikor voltatok, akkor az embrió méretei a naptári terhességgel megegyezőt mutatott?

Figyelt kérdés
Már volt két terhességem, sajnos mindkétszer 10 hetesen elveszítettem és amikor voltam a 6. és 8. heti uh-n mindig kisebb volt a méretei alapján mint naptár szerint.
2009. jún. 19. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
én 15hetes voltam,mire rájöttek hogy csak 12!
2009. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A naptár szerinti időpont csak hozzávetőleges. Csak később lehet pontos terhességi időt megállapítani!
2009. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! De ez valami nem jó jelentet?
2009. jún. 19. 12:48
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem az uh szerint mindíg idősebb a terhességem, mint a mensi szerint.

a legpontosabb adatokat a 12hetes uh-on tudják mondani

2009. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem május 8-án volt meg az utolsó menstruációm és ha ahhoz képest számolok most vagyok 6 hetes. Hétfőn megyek az első uh-ra és nagyon szeretném, hogy már legyen szívhang is:-)
2009. jún. 19. 12:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, én meg ma megyek uh ra először, 7 hetet betöltöttem ápr 23 jött meg utóljára, de csak 19 nap körül volt pé, ezért csak 7 hetes...nagyon izgulok, érted is fogok:)
2009. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!