Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek hamar van előteje...

Akinek hamar van előteje terhesség folyamán, akkor az valószínűleg szoptatni is fog tudni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés a kettő között.
2012. ápr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. terhességemnél volt előtejem (olyan 24-25 hetes korban), és szülés után rengeteg tejem volt, még anyatejgyűjtőbe is vittek beleőle, amellett hogy a lányom rendesen kapta és fagyasztottam is le belőle.


2. terhességemnél nem volt előtejem, viszont tejem ugyanúgy volt bőségesen, de anyaatejgyűjtőbe már nem tudtam adni.


Az előtej mindenképp jó jel.

2012. ápr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lemaradt: 24-25 ketes korban KEZDŐDÖTT ... stb.
2012. ápr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. Barátnőmnek is megjelent a 20-as hetek 2. felében, az elején még volt rendesen teje, de aztán hamar kellett tápszeres pótlás, majd teljesen elapadt. A szoptatással én is így jártam, de nekem nem volt előtejem az egész terhesség alatt.
2012. ápr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer sem volt terhesség alatt tejem,csak a szülés után,de mindig 1-2 éven át szoptattam és sok tejem volt.
2012. ápr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Babi0906 ***** válasza:

Nekem azt mondta a védőnő,hogy nagyon jó jel de ha sokat idegeskedek meg stresszelek akkor könnyen elapadhat. Azt csak hallottam,hogy a szülés is sokat számít (mennyire fájdalmas,hogy viseled)


34+6

2012. ápr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyanezt kérdeztem anno a védőnőtől én is. :) Azt mondta, hogy nincs összefüggés a kettő között.

Nekem volt előtejem, szülés után rengeteg tejem volt, mégis csak 2 hónapig sikerült a szoptatás. :( (bár nálam a szoptatás alatt szedhető fogamzásgátló kavart be egyértelműen)

2012. ápr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek ömlött az előteje szülés előtti néhány héttől kezdve, szoptatott is sokáig.


Nekem egy csepp előtejem sem volt, viszont a 20 hónapos kislányom még mindig szopizik, és 8 hónapig anyatejadó is voltam.

2012. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is sok volt az előtejem,de a kislányomat csak 3 hétig tudtam szoptatni,de akkor is úgy,hogy tápszeres pótlás kellett neki!
2012. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!