Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetes terhesen csináltak...

4 hetes terhesen csináltak mellkasi és hasi röntgent. Nem adtak rám semmiféle ólommellényt! Okozhat ez gondot petesejtjeimnek (mivel a sugár valószínűleg érte), vagy lehet e probléma a későbbi terhesség során?

Figyelt kérdés
A doki megcsinálta a tesztet, de ő szerinte nem voltam terhes. 6 hetesen elhalt a terhességem.
2009. nov. 24. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Húúú na várj!


Először is aki nagyot bakizott,az a röntgenező volt!!!


Minden esetben ha egy nő megy röntgenre,meg szokták és meg is kell kérdezni,hogy terhesség gyanúja fenn áll-e ill.nem terhes-e a nő!!!!

Ezt ezek szerint az asszisztens elmulasztotta!


Na de,ennyi,ilyen kis mértékű röntgensugárnak semmilyen káros következménye nincs hidd el!


Én is olyan helyen dolgozom,hogy rajtunk van a kis kék rtg sugár mérő,csipogó,és nagyon sok sugárzásnak kéne ahhoz érni minket,hogy az csipogni kezdjen.

Kb annyinak,mintha a paksi atomerőmű főkonzolánál töltenél el 3 évet!!!!


Mrs House

2009. nov. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves Mrs House! Köszönöm megnyugtató válaszod. Egyébként az orvos kérdezte, hogy lehetséges e terhesség, mire én mondtam, hogy igen. Csinált állítólag tesztet, de az eredmény (amit én nem láttam) negatív volt. Hát.... nem tudok erre mit mondani.:-( De az jó hír, hogy ez a sugárzás nem veszélyes:-)
2009. nov. 25. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!