Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babás kismamák! Ti is...

Első babás kismamák! Ti is féltek a szüléstől?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte féltem, de most más úgy vagyok vele, hogy nők milliói szültek már nekem is menni fog. Fölöslegesen nem paráztatom magam!
2012. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én nem, inkább az utána levő dolgoktól, hogy fog menni a szoptatás stb. :-)

Én is úgy vagyok vele, hogy már nők milliói szültek, és túlélték, ha annyira szörnyű lenne, nem vállalnának be sokan még 1-2-3 babát utána. (Persze van ilyen is, nem mondom h nincs..) De úgy gondolom nálam százszor "nyafkább, nyeszlettebb" nőknek is sikerült, nekem miért ne sikerülne? Már nagyon várom! :-)

Kedves kérdező, te félsz? :-)


34 hkm

2012. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én meg eleinte nem foglalkoztam a dologgal, csak most, hogy már 32. hetes vagyok...

Egyre jobban félek!

2012. ápr. 17. 11:30
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Magától a szüléstől nem félek, csak a körülményeket szeretném előre megnézni, mert egy idegen helyen, helyzetben, sokkal bizonytalanabb, idegesebb vagyok. Remélem lesz rá módom.
2012. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem félek, pedig nagyon nem bírom sem a vér látványát, sem a fájdalmat.

Bár lehet, hogy azért gondolom így, mert még csak 8 hetes vagyok és a szüléshez közeledve engem is kiver majd a hideg veríték :))

2012. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok, még annyi, hogy elviselek mindent, nem érdekel az sem ha nagyon fog fájni (bár bízom benne, hogy annyira nem lesz vészes) csak a picimmel legyen minden rendben, mert az az a fájdalom, amit nem bírnék elviselni ha történne vele valami...
2012. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egész terhesség alatt egyetlen egyszer sem volt eszembe hogy féljek vagy hogy esetleg gond lessz.Most hogy a másodikat várom megorulok magamtol hogy tudom hogyan volt meg ugyanott fogok szulni mégis talán félek hogy lessz mi lessz.
2012. ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nekem még rátesz egy lapáttal az is hogy vele legyen minden renden!

A fájdalom + aggodalom elég rossz párosítás.

Remélem nem a párom fogja meginni ennek a levét(apukás szülés lesz).

Remélem nem fogok kikelni magamból és nem fogok vele veszekedni meg ehhez hasonlók.

2012. ápr. 17. 11:36
 9/12 anonim ***** válasza:
ha egyutt élitek meg a mindennapi terhességet akkor kibírja ha netán máshogy fogsz reagálni:)jo lessz meglátod hogy ott lessz meleted:)
2012. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem félek (legalábbis eddig) mert úgy vagyok vele, ha félek akkor is meg kell szülni, ha nem félek akkor is, tehát próbálok úgy állni a dologhoz, hogy félelem nélkül inkább ilyen kis egészséges izgulással várjam a végét :)

Én inkább az utána lévő dolgoktól tartok kicsit, hogy milyenek lesznek a csecsemős nővérek (sajnos sok rosszat hallottam róluk, hogy nem túl segítőkészek), és hogy milyen lesz a 24 órás babás szobában majd ha egyszerre többen is leszünk (ahol szülök majd bababarát kórház lett). Bár ott is remélhetőleg ha már tapasztalt anyukák lesznek tudnak segíteni, legalább is én úgy gondolom, hogy azért a mai világban a segítőkészség még megvan az emberekben :)


Boldog babavárást! 29 hetes km.

2012. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!