Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnázom, probléma?

Barnázom, probléma?

Figyelt kérdés

5 hetes vagyok, most voltam délelőtt nőgyógyásznál, aki megvizsgált, megállapította a terhességet stb.

Most értem haza és barnázom. Ez a vizsgálattól van? Probléma v majd elmúlik és nem kell szívbajt kapni?


2012. ápr. 17. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak a vizsgálattól van de ha esetleg holnapig nem múlik el akkor menj el dokihoz!
2012. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, hogy a vizsgálat utáni reggelen barnáztam egy picit. De sajnos lehet más is. Ha nem múlik el, és erősödik, és görcsökkel jár, akkor menj azonnal orvoshoz. Drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!
2012. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ma én is barnáztam 7 hetes +5 napos vagyok. Én bementem, bár sejtettem, hogy a vasárnapi házasélettől van. Hálisten semmi gond, bár felajánlották, hogy maradjak bent, nem maradtam, mert itthon a 13 hónapos gyermekem. A terhes méhszáj nagyon vérbő ezért szinte biztos hogy a vizsgálattól van. Nem volt elég gyengéd a doki. Vigyázni kell. No házasélet!
2012. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, remélem nem lesz baj.

A vizsgálat alatt fel is szisszentem egyszer, elnézést is kért a doki, csak mondta, h előrehajló a méhem és így nehezebb megvizsgálnia.

2012. ápr. 17. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!