Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki már veszített el babát,...

Aki már veszített el babát, hogy indult neki a következő terhességnek?

Figyelt kérdés
Én tele vagyok félelemmel, tudom, hogy nem jó, de nem tudok tenni ellene... Ennek ellenére már alig várom, hogy elteljen a 3 hónap a műtét óta, és újra próbálkozhassunk, csak hát félek is attól, hogy nehogy újra megtörténjen a baj... Pedig tudom, hogy nem szabadna félni.
2009. jún. 19. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Félni az utolsó percben is fogsz,de amíg a tudatodban nem zárod le az első baba elvesztését,addig rémálom lsz a várakozás.

A picurim mindig a szívemben lesz,de ahhoz,hogy a testvérei megszülethessenek,meg kellett vele beszélnem,fel kellett fognom,hogy ő ott vigyáz ránk és majd egyszer mindannyian együtt leszünk.De addig még nekünk itt lent sok dolgunk van...

Kívánok neked erőt és tiszta szivet hogy befogadhasd a jót az életedbe.

2009. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én arra gondoltam, hogy 2x csak nem történik ez meg velünk :(

és így is lett! :DDDD

2009. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már két babát veszítettem el, egy 7 heteset, és egy 19 heteset, és most ismét babás vagyok, igaz már hét hónapos, de a félelem mindig ott van bennem, nem tudok mit tenni ellene.Hisz hát baj mindig lehet, nem csak az elején, sokat hallottam már aki a 30 egynéhány hetesen veszítette el a magzatát, borzalom.

De azért reménykedem, és várom őt nagyon, akkor vagyok a legboldogabb amikor érzem a kis vackort.

Sok sikert a továbbiakban.

2009. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igyekszem erőt venni magamon, és valahogy leküzdeni ezt a félelmet...
2009. jún. 19. 22:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ősszel vetéltem el 19 hetesen. Tiszta rémálom volt, teljesen kibuktam. Számolgattam tovább a heteket és január 30-án amikor meg kellett volna szülessen a kisfiam , akkor jól megsirattam, írtam neki egy levelet amibe minden fájdalmamat leírtam az elvesztésével kapcsolatban. Utána jöttem rendbe lelkileg. Most jött el az az idő hogy próbálkozunk újra, de persze félek, igazán csak akkor leszek megnyugodva ha majd a karomba tarthatom a gyermekemet. Én is azzal nyugtatom magam hogy ez mégegyszer nem történhet meg velem, mért ne lehetnék én is egy boldog kismama akinek semmi problémája. Sokat segített hogy találkoztam egy ismerősömmel, akinek utánam 1 hónappal volt vetélése, és újra kisbabát vár, és azt mondta hogy úgy érzi hogy most minden rendben lesz. Valahogy annyi erőt adott az a beszélgetés hogy alig várom hogy kismama legyek. Remélem nem kell újabb 3 évet várnom rá mint legutóbb. Meg kell tanulnunk pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, az is sokat segít, persze nehéz.Fel a fejjel! Ha másnak sikerült , nekünk miért ne sikerülne?
2009. jún. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze nem a legjobb a félelem, de ezt csak azért mert nem hasznos és nem tesz jót úgyse lehet szerintem megvalósítani. Én tavaly vesztettem el a babámat, most újra terhes vagyok, 6 hónap után sikerült, most már 24 hetes vagyok és néha még mindig elöjön valami, amiért lehet izgulni. Jobb ha izgulsz és esetleg ideges vagy, hogy hagyd "kijönni", beszéld meg magaddal, hogy most már minden rendben lesz (így kell, hogy legyen) és akkor lenyugszol egy időre, aztán megint lesz valami, de ne bánkódj (szerintem ez olyan, mint a tűz, egyszer megégeted magad örök életedben félni fogsz, ez természetes emberi reakció)
2009. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia én tavaly novemberben veszitettem el a babámat 11 hetes voltam fél évre rá sikerült ujbol áprilisba és most 12 hetes vagyok és minden nap bennem van a félelem hogy nehogy megint ugy járjak sok sikert kivánok neked is.
2009. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én decemberben vesztettem el egy babát, most 8 hetes vagyok. Legszívesebben minden nap szaladnék UH-ra, nagyon nehéz a várakozás két ultrahang között. Csak reménykedni tudok, hogy nem lesz baj, sokat úgysem tehetek.
2009. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy Veletek is megtörtént már ez, de igazán úgyis csak azok tudják átérezni a helyzetet, akikkel már megtörtént, mert aki nem tudja milyen ez, könnyen osztogatja azt, hogy "dehát nem szabad ezen agyalni".. Jó, hát könnyű mondani... Jólesett, hogy Ti megértőek vagytok, és köszönöm a jótanácsokat is! :-) Boldog babavárást!
2009. jún. 20. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!