Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberi gyereket miben kell...

Novemberi gyereket miben kell hazahozni a kórházból?

Figyelt kérdés
Bár még messze van, csak úgy érdekel.
2012. ápr. 17. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
November 6-án szültem, november 9-én jöttünk haza. Volt rajta egy body, egy kis kardigán és egy kisnadrág (ezek helyett lehet pl. egy plüss rugit), és egy bundazsák. Bele a hordozóba, rá egy vastagabb pléd. Nem fázott meg.
2012. ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Ugyan már 4 és fél éve volt.... szülés másnapján havazott.

Hosszú-ujjú body, rugi, zokni, sapka és téli overall volt rajta.

Átmeneti ruhával nem is nagyon készültem, mivel úgy gondoltam, egy ilyen kicsi babára, ha le is viszem sétálni, már kell az overall. Télen ezen kívül volt rajta egy vastag rugi, és bundazsák a babakocsiban.

2012. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kis kezeslábas, aztán egy vastagabb, majd pólyapárna. Bár függ az időjárástól. Én is novemberre várom a másodikot. Az elsőt januárban szültem.
2012. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sziasztok!Én aug. 1-re vagyok kiírva szerintetek nálunk milyen ruci kellene?
2012. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!