Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberi kismamik mibe...

Novemberi kismamik mibe hozzàtok haza a picit a korhàzbol?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Autóban.
2011. szept. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsi mt adtok rà ruhàt igy gondoltam
2011. szept. 7. 11:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Október 31-re vagyok kiírva, remélem nem akar várni novemberig. De én ezeket adom rá: body, rugdalózó, sapka, kesztyű, plüss overál + takaró. Ha meleg lesz, akkor nem adunk rá overált.
2011. szept. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt majd novemberben kell eldönteni. Készülni kell így is, úgy is. Úgy értem lehet szikrázó napsütés lesz, és 15 fok, lehet mínusz 10. Én úgy készültem, hogy rövid body, hosszú body, vastag rugi, vékony rugi, sapka, bundazsák. Na most ebből ráadtam egy rövid ujjú bodyt, és a vastag rugit+egy kis sapkát, mert nagyon jó idő volt. Ja, és autóban:)
2011. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 2008-ban szültem a lányom,novemberben.Rövidujjú body,rá hosszúujjú plüss rugdalózó.Erre bundazsák,plusz vastag sapi.Amíg kiértünk a kocsiig,még betakartam egy pléddel,aztán ezt az autóban levettem,meg széthúztam a cipzárt a bundazsákon.

2011. szept. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem novemberben szülök ugyan,de leírom,hogy miben hoznám haza.


Azt szokták mondani,hogy amennyi réteg neked kell+ még egy réteg ruha.

Ha pólyás változat,babakocsival: vastagabb sapi (akár alá egy vékonyabb is mehet!!) hosszú ujjú bady,rugdalózó-ha nincs talpa,akkor vastag zokni! Meg kis kabátka. Pólya,takaró.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!



Üdv:2gyerkőcös,39hkm

Ha pólya nélkül,hordozóban,akkor ugyan ez,csak vastag takaró.

2011. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat nàlunk tuti hideg és térdig érö ho lesz
2011. szept. 7. 11:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha térdig érő hó lesz, akkor úgy, ahogy én hoztam haza két éve januárban a fiamat: h.ujjú body, ujjatlan rugi, kötött nadrág+pulcsi, vékony+vastag sapka, bársony overáll és vastag pléd. És kötött kocsicipő. Kb, -10 fok volt.

Lányom december közepi lesz. A bársony overáll marad, alá h. ujjú plüss rugit, h. ujjú bodyt fogok adni. A többit majd az idő eldönti.

1 gyerekes, 25 hetes km

2011. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én Nov21-re vagyok kiírva és bekészítettem egy hosszú bodyt meg egy hosszúuju plüss rugit,vékony és meleg sapit,bundás overállt meg vastag takarot,autóval hordozóban hozzuk haza,és az időtől függ mit adok majd rá.Első baba én is tanácstalan vagyok de ezekre gondoltam.:)


Jó babavárást mindenkinek!

2011. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
:-) novemberi Anyukák, de jó,h már más is csomagol, engem a család hülyének néz a pakolásért 30 hetesen.Én teszek be még harisnyát meg zoknit is, aztán majd ott variálok. ehhh,de messze van még nov.közepe...
2011. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!