Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol kell intéznem az olyan...

Hol kell intéznem az olyan dolgokat hogy családi pótlék gyed vagy gyes? Alul bővebben leírom.

Figyelt kérdés
Nem volt bejelentett munkahelyem,ausztriában melóztam feketén.Ilyen esetben mi jár alanyi jogon?A TB-t magam fizetem.Milyen papírokat kell kitöltenem és hol tudom azokat beszerezni,hogy miután megszültem kapjak valami kis pénzt?Ha valaki leírná azt megköszönném mert ilyen dolgokban nem vagyok jártas.Augusztus 4-re vagyok kiírva.Nem vagyok lekésve semmiről remélem?
2009. jún. 19. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Jár neked az anyasági egyszeri támogatás , és a gyes.Mindkettőt az Államkincstárban lehet intézni.

2009. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
GYES, csalási pótlék jár, mert azt a gyerek kapja, ezért független az anya előzetes munkaviszonyától. A Magyar Államkincsárnál kell igényelni.
2009. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!