Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Váltsak dokit? Ti mit tennétek...

Váltsak dokit? Ti mit tennétek? Missedem volt!

Figyelt kérdés

Semmi bajom a nődokimmal!Szeretem,rendes,lelkiismeretes ember.Sajnos missedem volt 6 hete.Ő végig segített mindenben.Egy dologtól viszont félek,az pedig köv. terhesség!Kicsit babonás lettem azóta!Szerintetek új terhesség új orvossal?????

CSak mert meglátom a dokit és mindjárt egybe rándul a gyomrom!


2009. jún. 20. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, sajnálom. :( Azt tedd, ami a lelkednek jó. Ha kell, válts nyugodtan.


Nekem egyékbént ugyanannál a dokinál született kislányom tavaly év végén, mint akinél a missed ab-om volt tavalyelőtt év végén. Nekem is rossz volt a műtét után a pozitív teszttel először hozzá menni, de mivel nagyon szimpi és segítőkész volt a missednél is, ezért én nem váltottam.

2009. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha bízol benne és jó orvosnak tartod, akkor szerintem ne. Korai még, frissek az élmények, lehet hogy elmúlok majd. Kitartást és mihamarabbi szép terhességet!
2009. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát ez az,hogy bízom benne!Jobb dokit nem is kívánhatnék!

Akkor majd talán az idő megoldja ezt a kérdést is!

2009. jún. 20. 10:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, az első vagyok. Igen, mert a fejünkben az kavarog, hogy "úristen, ő "vette" el" a másik babát... Legalábbis nálam ez volt. Pedig butaság, hisz ő is jobb szerette volna, ha megszületik inkább.


Amúgy mikor visszamentem hozzá 4 hónap múlva a pozitív teszttel, annyira örült!!! :) És kérdezte, hogy "csak nem? máris?" Kívánom, hogy Nálad is így legyen!

2009. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!Már csak 2 mensi és hajrá!!

Minden jót!

2009. jún. 20. 10:36
 6/7 anonim ***** válasza:
én is ugyanahhoz mentem vissza, mert birom a dokimat. Meg sem fordult a fejemben, hogy váltsak emiatt
2009. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel.

Én több hónap után sem tudtam szabadulni ettől az érzéstől, így mikor a missed ab után 5 hónappal sikerült az újabb terhesség, másik dokihoz mentem. Nem bántam meg, úgy érzem "tiszta lappal" indulok és ez nagyon sok önbizalmat, jobb kedvet ad.

Nincs bennem az a rossz érzés, amit a mai napig érzek, mikor meglátom a kórház folyosóján a másik dokit. Még mindig görcsbe rándul a gyomrom és átfut rajtam, hogy mi van ha most is baj lesz. De ha belépek az új dokim rendelőjének ajtaján, akkor TUDOM, ÉRZEM, hogy egészséges babám fog születni és nem lehet baj!

2009. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!