Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megmozdult a babóm. Körülbelül...

Megmozdult a babóm. Körülbelül mikor fog állandósulni a mozgása, ugy hogy mindennap érezzem? 20 hetes kismami vagyok és olyan jó reggelente felkelni ha mocorog :)

Figyelt kérdés
2008. ápr. 18. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél változó.

Én 19 hetesen éreztem előszőr,hogy megmozdult és kb a 25. héttől már rendszerssé vált a mozgása.

Boldog Babavárást kívánok!

2008. ápr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En is 20 hetes kismama vagyok,nekem a 18.hét vége fele mozdult meg eloszor,és azota mindennap "bejelentkezik".Van mikor egész nap mocorog,aztán vannak napok mikor "lusta" a pici.De érzem ot minden nap!

További szép mocorgos napokat!!!

2008. ápr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

25 hetes kismama vagyok, az elöttem szoló helyettem is leírta.szószerint.szerintem hamarosan mindennapi lesz a mocorgása :)

boldog babavárást

2008. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszike az összes választ itt mindig megtalálom amit keresek nagyon jó teljesen meg tudtok nyugtatni :)

Jó babavárást mindenkinek

2008. ápr. 18. 11:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár hét és kész tombolások lesznek odabent.Én a kanapén szoktam elfeküdni,a fejem meg a lábam felteszem a karfájára(pont akkora,mint én),így jól rálátok a pocira és kényelmes is.Olyankor nagyon aktív,hullámzik az egész hasam.Nagyon jó nézni!:)Amúgy hamarosan naponta többször fog jelentkezni odabentről!:)
2008. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!