Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15. héten hányás, szédülés?...

15. héten hányás, szédülés? Eddig semmi tünetem nem volt. Ez most bajt jelez?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jelent bajt. Ezzel jár. Az első 7-18 hétben a leggyakoribb, de bármikor jelentkezhet. Van aki végig hányja mind a 9 hónapot. Kitartást.
2012. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem! irigyellek hogy eddig nem volt ilyened! én a terhességem alatt a hányások miatt csak 6 szor voltam kórházban
2012. ápr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És egész nap szédülni fogok? Már reggel óta kóválygok...
2012. ápr. 19. 11:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj,nekem is össze-vissza jöttek-mentek a tünetek.Én is szédültem,volt hogy le kellett ülnöm a földre mert más nem volt a közelben,aztán két három hétig semmi aztán megint jött egy két ilyen szédülős nap.Hányni például a 20. héten kezdetem,hánytam kétszer aztán semmi,többször nem hánytam.A babám egészségesen született 39.hétre,most 7 hetes.
2012. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!