Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babóca most 10 hetes 3 napos....

Babóca most 10 hetes 3 napos. Előfordul, hogy barnás (rózsaszínes) nyálkás a wc papír pisilés után! Már félek elmenni wc-re! Mennyire lehet ez veszélyes? Már volt egy vetélésem, és nagyon parázok! Hasgörcsike előfordul, de nem vészes!

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó lenne ha minnél előbb látna orvos.Bár ilyen előfordul,de ha görcsölsz is lehet jó lenne valami görcsoldót kapni.

Kicsit idősebb terhesen volt ilyenem , de már nem tudom milyen gyszert kaptam(bocsi,10 éve),hogy ne legyen baj.

2009. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szio.mikor nekem volt barnázásom és kis görcsöm,az orvos magnéziumot irt fel.de jobb lenne ha felkeresnéd,ő mégiscsak orvos...minden jót.szia
2009. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 hetesen kezdődött a barnázás és a 12. hétig ki is tartott. Magnéziumot már az első perctől szednem kellett majd a barnázás miatt a 12. hétig Utrogestant. Szerintem azonnal keresd fel a dokidat és majd ő orvosolja a gondot.
2009. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a 6.-11 hétig volt barnázás, amit egy vérömleny okozott. Ezáltal nem írtak gyógyszert, mert az ürülgetett - sőt igazság szerint még mindig megvan, de már nem zavarj a a picit. Igazából a szakirodalom és a dokik is azt mondják, hogy barnázás, vérezgetés esetén azonnal menni kell az ügyeletre. Inkább fölöslegesen mint későn. És ha már eleve volt vetélésed gondolom fokozottan figyel rád a dokid. Úgyhogy para helyett ügyelet és ott majd megnyugtatnak reméljük!
2009. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!