Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van okom félni? Lehet baja a...

Babuci23 kérdése:

Van okom félni? Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
Tíz hetes terhesen méhszáj műtétem volt,kimetszettek egy darabot ami gyulladt volt és daganatra utal.Daganat nincs amint a szövettanból kiderült.Egy hete volt a műtét ami után mondták hogy van tisztulás de félek mivel 1-2 napja rózsaszínesebb lett bár meg is erőltettem magam!Nem görcsölök,nem fáj a derekam,azt mondták ha nincs erős vérzés ne aggódjak!Olvastam hogy ez tisztulás és eltarthat tovább is 3-4hét de féltem a picim!Ha valaki tud kérem segítsen!

2012. ápr. 20. 08:19
 1/5 Babi0906 ***** válasza:
Hát ez elég nehéz lehetett neked így is,nem kell több gond. Emiatt én biztos elmennék orvoshoz,hogy nézzen rá a babára,de biztos nincs gond csak,hogy megnyugodj :)
2012. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy?
2012. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
12 hetes
2012. ápr. 20. 12:02
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem ha a doki azt mondta minden rendben akkor ne aggódj.

és azért a szövettan eredménye is jó volt, és ugye nem a méhszájban van a baba hanem fent a méhben, a méhszáj csak védi a baciktól meg egyebektől a babát.

próbálj pihenni akkor, gondolj a babára

11 hetes kismama

2012. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen a baba a méhben van,jó helyen hála ég!A szövettan is jó lett csak erős gyulladás volt...van ami végett rossz lett az eredmény de ugye mindenképp ki kellett vágni!Mondta az orvos hogy lesz csak az ember meg ilyed,de ma is hogy már pihentem jobb!Csak is az angyalkámra gondolok!:)
2012. ápr. 20. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!