Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok akik barnáztatok/...

Lányok akik barnáztatok/ barnáztok a terhesség alatt, de nem vetélés miatt, valami más okból: Hány napig tartott nektek?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál múlthét kedden, mikor elkezdődött a barnázás. nem volt semmi gond. Ehét kedden is megnézte, akkor kiderült hogy a 3as ikreim közül az egyiknek megállt a szíve. Azóta is van egy kevés barnázásom. Meddig fog ez tartani? Még fel nem szívódik teljesen a baba? Vagy lehet hogy a többivel is gond van??? Aggódom nagyon. 9+3 h kismama
2012. ápr. 20. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt a 7. héten egy pár napot. Rögtön elmentem orvoshoz, megvizsgált, megnézte a papírjaimat (előtte nagy kivizsgálások) és kiderült, hogy progeszteronszegény vagyok. Kaptam Utrogestan-t és rá 2 napra elmúlt. A babával minden OK volt akkor is, és azóta is . :)
2012. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszike. Hát én is kapok progeszteront már az első perctől, crinont. De régebben valahol azt olvastam h attól is lehet barnázás ha már túl sok a progeszteron.... de nekem ezt azóta sem nézte senki. nem tudom mit csináljak.
2012. ápr. 20. 12:23
 3/11 A kérdező kommentje:
hány hetes vagy most? És csak akkor egyszer volt ilyen?
2012. ápr. 20. 12:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem az 5. héten kezdődött, kaptam Duphastont, elmúlt, aztán rá egy hétre megint előjött. Ekkor kórházba kerültem hematóma miatt, akkor természetes volt hogy barnáztam mert tisztultam. Ennek 2 hete, ma vagyok 12 hetes, reggelente nagy wc-zés közben néha előjön egy pici.
2012. ápr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

19 hetes vagyok, miután kaptam Utro-t elmúlt, azóta nem volt ilyen problémám szerencsére. :)

2012. ápr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a 9-10. héten barnáztam szinte folyamatosan: hol előjött, hol elmúlt. Az Utrogestantól aztán elmúlt teljesen, de a 12. és a 14. héten volt egy-egy alkalommal vérzésem. nagyon ijesztő volt, de hál'Istennek túl vagyunk rajta. Most 27 hetes vagyok és úgy tűnik, minden a legnagyobb rendben. Szerintem kiszámíthatatlan a természet - és ez egy bizalomjáték. Sőt, talán a legnagyobb bizalomjáték. Szorítok, hogy minden rendben legyen. Néhány hét múlva mát múlt időben fogsz beszélni erről.
2012. ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat és a bíztatást! meg is nyugodtam picit! :) Remélem inden rendben lesz! Nektek is sok sikert és további csodálatos babavárást kívánok!! Egészséges babákat!!! :)
2012. ápr. 20. 14:37
 8/11 anonim ***** válasza:

12:27-es vagyok

Még annyit leírnék megnyugtatásképpen, hogy nem kell mindig a legrosszabbra gondolni, ugyanis amikor a hematóma miatt kórházba kerültem volt egy 16, 20 és 22 hetes kismama akik vérzéssel kerültek be, a babával minden rendben volt szerencsére, nem tudták a dokik megmondani, hogy miért véreztek. Tehát, valóban kiszámíthatatlan a természet...

2012. ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm!
2012. ápr. 21. 15:01
 10/11 cica8918 válasza:
Én 7hetesen kezdtem de meg is ijedtem bementem a kórházba és ott 2 doki vizsgált egyik sem tudta hogy mitől... :/ a babával minden rendben van!az akkor volt és rá 4napra megint csak 20ft nagyságú és azóta megint semmi!!!!voltam a saját dokimnál és Ő is mondta h semmit nem lát a baba jól van és úgy fejlődik ahogy a nagykönyvbe meg van írva!!!!Nyugodj meg mert a babáknak is árthatsz!!!Üdv 11hk
2012. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!