Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen felesleges babaholmit...

Milyen felesleges babaholmit vetettek, vagy mit mivel helyettesítettek?

Figyelt kérdés
Pl: gondolok itt a járássegítöre, babamérleg , körforgó, és van -e valami amit házi praktikkákkal helyettesíttetek? Járássegítö- megteszik a bútorok, székek, sterilizálókészülék- megteszi a forralás stb.....
2012. ápr. 20. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
szia! a járássegítő nálunk felesleges volt, nem használta, jobban szerette a szennyes kosarat tologatni :)a babamérleg minden alkalommal más eredményt mutatott, mert ahogy mozgott rajta a baba, az is befolyásolta, így egy idő után azt is eltettem. A kengurut utálta, sírt benne, sose használtuk. Most ennyi jutott hirtelen eszembe. A sterilizáló nagyon jól jött, a zenélő körforgót pedig imádta!
2012. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%

járássegítőnek ott a kezem :) max a derekam megsínyli :D

ezt a hülyeséget!

mert egy beteg babánál megértem, hogy szükséges, terápiás célból, na de....

lassan már az anyákat is gépek helyettesítik majd.

nem kell karomban ringatni sem, majd a gép ringatja (motoros hintaágy)

no szeretet, éljenek a kütyük!

2012. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

járássegitő,babakomp marhaság. a pihenőszék is,lehet tenni hordozóba. körforgó helyett én szélcsngő szerűt készitettem. sterilizáló viszont kényelmesebb és egyszerűbb ha van mikrós,én a legalapabbat vettem brendonban 3000.-ért. cumi elég 1db mert lehet h nem is fog cumizni. üvegből is,mert ha tud szopizni,max vizhez kell. jó babakocsi az fontos,de nem kell méregdrága. fektethető,2 irányból tolható. ennyi. ha őszi-téli,jó ha van lábzsák,és az esővédő,szúnyogháló,napernyő is hasznos.


éjjelifény mindenképp,nálunk sólámpa van mert egészséges is tisztitja a levegőt. párologtató felesleges,vizes ruha a radiátorra elég, nyáron is,mert akkor a meleg levegő párologtat. flancos kenőcs se kell gyógyszertári pont jó. felesleges a méregdrága tápszer, én dm-es babylove-osat vettem,és ugyanilyen márkából pelust,egyebeket. babatea felesleges,igyon vizet,ha nem akkor nagyon gyenge sima gyümitea-1 literbe épphogy belemártogatod h ize legyen. a babaviz viszont sztem hasznos,de forralhatod is,aztán hűtőben 1-2 napig eláll. használtat vegyél nyugodtan mindenből,rengeteget spórolhatsz. ha tudsz varrni,vagy van olyan ismerősöd,azzal is sokat spórolhatsz. mi deichmannos cipőket hordunk,jóval olcsóbb mint a felkapott márkák és tökéletesek a gyerekeknek. ami fontos a légzésfigyelő és a babaőr,erre mindenképp éremes áldozni.

mellszivó se fontos,kézzel tükéletesen lehet mellet fejni,korházban megmutatják.

ha nincs szúnyogháló az ablakon,jól jün a szunyoriasztós éjjeli fény,ami szenzoros,vagyis nem vegyszeresz,és tényleg nem jün be semmilyen rovar sem

hirtelen ez jutott eszembe :) 3 babás anyuka

2012. ápr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
mérleg sem fontos,max elején kölcsönözz egyet. bimbóvédő krém nem kell egy kis tejet szétkensz rajta,hagyod megszáradni annál jobb nincs. a kényelmes szopis melltartó fontos,ha nagy a cicid,nem fáj a hátad ha jól tart. szopipárna..hát.. én nem használtam, van aki esküszikrá,sztem meg lehet lenni nélküle. rácsvédő az jó,és elfordulásgátló se árt,van olyan ami emelei a baba mellkasát-fejét,igy nem kell félni attól h visszabüfizi a hamit és a torkára megy. van szuper babaszakácsköny,amiben nagyon jó kaják vannak,sokat spórolhatsz ha te csinálod majdan neki. botmixer is jól jöhet később. üveg almareszelő,cumilánc,cumidoboz-nem kell félni h kiesik és nem koszolódik.
2012. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Amit nem vennék, az a kenguru - illetve én egy ún. babazsákot vettem, de nem vált be, 3x ha használtuk. Inkább babakocsival mentünk mindenhova, bár azt meg nehéz volt feltenni a buszra. Mi a sterilizátort viszonylag ritkán használtunk, de akkor jól jött - tápszeres babák szüleinek viszont jó ha van. Járássegítőt és bébikompot kölcsön kaptunk, de nem is használtuk. Elfordulásgátló jó volt, a körforgó nem nagyon kötötte le. Ami csúcsszuper volt, de sajna eladtam, az az elektromos hinta. Hasfájós volt eleinte, és ebben nagyon jó el tudott lazulni. Pihenőszék helyett is ezt használtuk. Viszont a hordozó ezeket nem helyettesíti, ugyanis az olyan helyzetű, ami a gerincnek nem jó. Ja, és kézi mellszívót többet nem vennék, csakis elektromosat.
2012. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Soha nem sterilizáltam, egyszer a cumit kifőztem és ennyi.
2012. ápr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
és hogyan csináltál körforgót? hogyan készítetted?
2012. ápr. 20. 14:08
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
nem forgott,azt nem tudtam megoldani,szélcsengőt,babacsengőt,kis figurákat akasztottam fel, a légáramlat mozgatta,vagy én lengettem meg neki
2012. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
kinek a szórakozása lepontozni mást? Én nem válaszoltam, de kismamaként nagyon is sokat segítettek a válaszok.
2012. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a pólya, pihenőszék, járóka
2012. máj. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!