Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Kétségbe vagyok...

Mi lehet ez? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
Az elöbb voltam wc-n és egy kb.2dl-s bögre aljának megfelelő nagyságú vizes folt volt a bugyimon.Máskor is előfordul hogy tüsszenéskor vagy csak úgy elcseppen 1-2 csepp vizelet,de nem vagyok benne biztos hogy ez az.De feleslegesen se akarok a kórházba ülni meg elég messze is van a kórház(1 óra kocsival).Szerintetek mit tegyek?Tegyek be 1 tisztasági betétet?Fogadott dokim se szülésznőm nincs akit felhívhatnék.Ma töltöttem a 39.hetet,sokszor van jóslóm,de most ma még nem fájt a hasam.Első baba lesz!Köszi a válaszokat!
2009. jún. 21. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben mennék a dokihoz,nehogy magzatvíz legyen.

Ha az akkor nemsoká a karodban tarthatod a babád.Könnyű szülést neked!

8hós baba anyukája

2009. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ,tettem be 1 tisztasági betétet és meglátjuk mi lesz ha az is olyan lessz akkor indulunk szerintem!Én már nagyon szeretném a karomban tartani a fiamat! :)
2009. jún. 21. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem is menj be,ha színtelen szagtalan,akkor valószínű,hogy magzat víz.Lehet,hogy már megrepedt,de lehet hogy csak szivárog.Ha megrepedt,szülni fogsz,azért menj be,ha "csak" szivárog akkor meg fertőzés veszélye áll fenn a babának,így azért menj be.Védőnő sem tud tanácsot adni?Nálunk házhoz is kijön,és nekem se volt se fogadott dokim,se szülésznőm.
2009. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kórház szülészetét nyugodtan hívhatod, segíteni fognak. Ha kicsit édeskés az illata az magzatvíz, viszont akkor menni kell, mert megrepedt buroknál felszállhat fertőzés.Nekem burokrepedéssel indult, elősször csak kicsit folyt, majd csattant a kövön :)

Ha nagyon megindul, feküdj le, míg a nagyja elfolyik, és csak utána indulj, ne sodródjon előre a köldökzsinór. Ha a nagyja kijött már mehetsz.

2009. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!