Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bandázst érdemes venni?...

Bandázst érdemes venni? Mennyi ideig lehet használni?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy pocakmérettől függ. Most 12 hetes vagyok és ha leülök, akkor már ki kell gombolnom a farmert. Gondolom hamarosan már állva sem lesz kényelmes. Van egy csomó nyári szoknyám, ami kényelmes lenne, na de ilyen időben... Szóval szerintetek ki tudnám használni a bandázst? Kb hány hetes korig fér bele az ember? Terhes nacim már van (előző terhességből) de az még soká lesz jó.
2009. jún. 21. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem érdemes,ha a súllyod nem gyarapszik túl sokat. Én nagyon vékony maradtam így még kilenc hónaposan is belefértem a sima nadrágomba, kivéve a pocakrésznél. Ott a bandázs volt rajtam, így nem kellett terhes nadrágot vennem. Teljesen meg voltam vele elégedve, tartotta a nadrágomat és még csinos is volt.

2009. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. És te hogy hordtad? A póló alatt vagy felett?
2009. jún. 21. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia.én vettem,de nem hordtam soha ha gondolod átadom,biztos megeggyezünk,irj privit ha ok.
2009. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én imádtam, szinte az utolsó napig tudtam hordani. Én póló alatt hordtam, tök jól fenntartotta a nadrágot. És nem is drága ahhoz képest, hogy mennyit megspórolsz vele.
2009. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Poló alatt,így olyan hatást keltett mintha egy hosszabb poló lenne még alatta. De ha vastagabban kellett öltöznöm akkor, poló és a pulcsi közé raktam.
2009. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!