Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy néz ki nem bírja tovább a...

Úgy néz ki nem bírja tovább a bőröm a pocak növekedését?

Figyelt kérdés
Hatalmas a pocakom 37 és fél hetes vagyok és már véraláfutások jelennek meg a pocakomon,nagyon ugy néz ki hogy nem nagyon tud tovább nyúlni a bőröm:( ja és a 3.terhességem.mit tudnék tenni erre a bő 2 hétre hogy még kibirja a bőröm?
2009. jún. 21. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
fürdéskor a nedves bőröd olajozd be, akkor rugalmasabb lesz. Remélem használni fog. Ilyenről még nem hallottam, hogy véraláfutásos lesz. A dokid mit mond?
2009. jún. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a mellem lett seprűeres már a 15. héten.

Olivaolajat kenj a pocakodra zuhi előtt 10-15 perccel. Sokat segít és nincs benne semmi olyan, amire nincs szüksége a bőrödnek.

Könnyű szülést!

2009. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
holnap megyek dokihoz majd megmutatom neki,mivel 3.terhességem már voltak csikok és azok kezdenek tovább "nőni"mindezt véraláfutás formájában,elég csúnya,olyan mintha be lenne vérezve.fájni nem fáj szerencsére,azért mostmár nem bánnám ha nem nőne tovább a pocakom.megpróbálom az olajozást,remélem segiteni fog.köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 21. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!