Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor a babámat érzem...

Most akkor a babámat érzem vagy nem?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy millióegy kérdést feltettek már ezzel kapcsolatban,de első baba és nem nyugszok :)

Pár napja mintha buborék mászkálna a pocakomban(általában este,nagyritkán reggel),ma délután pedig nyomást éreztem,mindig máshol,és csak egy ponton.Nem alig érezhető "mintha megböknének belülről"-szerűt,hanem időnként valami nyom belülről,nem túl kellemes :( aztán két nyomás között egy buborék :) nagyjából egy helyen,vagy nagyon közel.Édesanyám azt mondta pár napja,hogy még nem valószínű hogy a Pockomat érzem...

De akkor mi ez?!

Ja és 15 hetes vagyok


2009. jún. 21. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha azt lenn a hasad alján érzed, akkor valószínű a baba. Én először mintha valaki finoman kapirgálna.
2009. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez már lehet a babád:) Nekem sem hitte el az anyósom (kb. 15 hetesen éreztem én is először),a végén már viccesen azt mondtam neki, hogy akkor valószínűleg kis állatkák laknak bennem. Utólag tudom, hogy a babám volt. Már 11 hónapos:) Boldog babavárást!
2009. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Hát én azt gondolom hogy a "Pockod" jelezte,hogy ő bizony már itt van!:)))Én is elég korán éreztem,15 hetesen én is hasonlókat éreztem,kis buborék féléket,apró kis bökdösések,amit már tudtam,hogy nem bélmozgás...és egyszer csak 16 hetesen határozottan jelezte,hogy itt van!!!Pedig nekem is első baba,de tudtam,hogy ez már ő lesz!Úgyhogy hidd csak el,ez ő lesz!!!

Boldog babavárást!!!


18 hetes km

2009. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!