Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is sokat jár föleg délelöt...

Más is sokat jár föleg délelött illetve estefele pisilni? Milesz még késöbb, hamár nagyobb lesz a pocak is meg a pocaklako is, vagy ilyenkor annyira lennt van a babó, azért van ez?

Figyelt kérdés
Üdv: 13heteske
2008. okt. 17. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 36 hetes vagyok, és a napom felét a wc-n töltöm. Nagyon sokat járok pisilni, sajnos éjjel is. Nagyon nyomja a babó. Kb olyan érzés, mintha egy nagy kő nyomná a hólyagomat.
2008. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szia. én 14 hetes vagyok,és én 10hetesen tudtam meg hogy terhes vagyok,de amig nem tudtam addig is 10percenként,vagy 5percenként mentem wc-re,mert pisilnem kellett.De mióta megtudtam hogy babám lesz,azóta már a hányinger is előjött.Furcsa nem? Amig nem tudtam,kutya bajom nem volt:) Gratula a babához.Egy 20éves anyuka/kismama
2008. okt. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, én is kb. a 12-13. héttől állandóan a WC-re járok. És azt mondják, ez sajnos a terhesség végéig így lesz:(

Ettől eltekintve azért ez egy szép időszak, boldog babavárást kívánok!

26 hetes kismama

2008. okt. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Még az éjszaka kellős közepén is felébredek:),azt mondják a második trimeszterben elmúlik,a harmadikban újra megjelenik XD
2008. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 32 hetes vagyok!HOgy mi lesz később?:) Valóban a fél napot a wc-n fogod tölteni!Én is rengeteget járok pisilni persze éjjel!Kitartás nem tudok mást mondani...:)
2008. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!

köszi a válaszokat!!!!!megnyugtattatok.......akkor annyit tudok tenni hogy felkészülök,ahogy bírok :-)))

Boldog Babavárást mindenkinek!!!!

Üdv:13heteske M

2008. okt. 17. 10:22
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 8 hetes múltam, és már most is éjjelente legalább kétszer felkelek pisilni, napközben délelőtt van olyan, hogy 10 percenként járok, délután talán jobb és este megint kb. 15 percenként. Mondjuk és sokat is iszom. De elég kellemetlen, főleg éjszaka.

Kitartást Neked is és boldog babavárást!

2008. okt. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

engem a gyakori pisilés elkisér végig a terhesség alatt.

Először hormonális oka van, utána meg a baba nyomja.

Éjjel is 2-3-szor kimegyek legalább. 32 hetes kismama.

2008. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a második harmadban nem nagyon jártam pisilni, aztán mostanában megint. Milyen remek érzés, amikor rátérdel a hólyagomra ;) Van amikor elvagyok egy egész délelőtt, hogy nem kell pisilni, aztán meg 5 perc alatt háromszor.

32 hetes mam.

2008. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi Lányok!!!!!!!!!!!nemis az a nagy baj még,hogy sűrűn megyek,csak olyan korainak gondoltam még.....de ha Ti is tapasztaltátok,akkor megnyugodtam....... Boldog Babavárást!!!!!
2008. okt. 17. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!