Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negyedik babánál tapasztalatok?

Negyedik babánál tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Terhesség,szülés...

2012. ápr. 24. 05:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Tavaly augusztusban született a negyedik babám.Elég nehezen viseltem a terhességet félidőtöl.Nagyon vizesedtem,rengeteget keményedett a hasam,plusz 40 fok volt.Enni nem nagyon tudtam mert a kisfickó nagyon nyomta a gyomromat,így 7kilót híztam.A szülés gyors volt.Hajnali háromnegyed 5-kor elfolyt a magzatvizem.Mentőt hívtam,a párom vidéken dolgozott.6-ra a kórházban voltam.Már 4ujjnyira nyitva voltam de a fájásaim nagyon gyengék voltak.Vártuk,hogy erősódjön de nem akart.Közben megérkezett apa is így fél 9-kor oxitocint kaptam amitől brutál fájásaim lettek.A kitolás gyorsan ment.9óra 10perckor született meg a kisfiam 3590g-al.
2012. ápr. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tavaly márciusi a negyedik gyermekem.A keringésem miatt nem hízott rendesen a babóm, így sokat voltam kórházban. Egyszer vérzéssel is bekerültem. Egyébként nem volt nehezebb, mint a többi. Mivel a végére egyáltalán nem hízott, indítás mellett döntöttek. Zselét kaptam. Este nyolcig fájogatott, de nagyon harmatosan. Akkor Bekötötték az oxit. Öt perc után levették, kiengedtek nagy WC-re. Akkor már erős fájásaim voltak, kint megrepedt a burok. Szóval kilenc óra tizenöt perckor meglett a picúr. Egy órás volt a szülés java. Ki lehetett bírni. Szülés után otthon, húzósabb volt.
2012. ápr. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Ma lett pozi a tesztem ,és kiváncsi lettem :)

2012. ápr. 24. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2012. ápr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok:-)
2012. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2012. ápr. 24. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!