Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kénes sampon használható...

Kénes sampon használható terhesen? (Naturland)

Figyelt kérdés
A tájékoztatójában nem szerepel semmi erről. Szerintetek?

2012. ápr. 25. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is dilemmában voltam annak idején, és össze-vissza kutakodtam, kérdezgettem, de semmi.

Aztán egy patikus azt mondta, ne használjam, el is magyarázta, miért.

Vmi mást ajánlott helyette, de nem vettem meg, hanem sima sampont használtam.

De tudd, hogy terhesség alatt a hajad is sokkal szebb lesz!

2012. ápr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, kénes szappant se, és bevallom, én még szoptatás alatt se merem használni.
2012. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor inkább kihagyom. Egyébként a hajam elég szép, csak a fejbőröm kicsit korpás, emiatt gondoltam, hogy ez majd helyrehozza.
2012. ápr. 25. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség alatt megszűnt a korpa. De ha az is lett volna, inkább a korpa, mint hogy egyem magam azon, hogy lesz-e baja a babának...
2012. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem seborreás lett a fejbőröm terehesség alatt, így muszáj volt valamit kezdenem vele. Amint betöltöttem a 12. hetet, elkezdtem használni a kénes sampont, persze nem minden hajmosásnál, először csak minden másodiknál, de kb heti kétszer mostam hajat, szóval először csak heti egyszer, aztán kéthetente. Nem sokat használtam, azóta elmúlt szerencsére, így már nem is kell használni.

A bőrgyógyász mondta, heti egyszer lehet, és a patikus is azt mondta, hogy nem minden nap, de ha kell, hát kell. Én nem gondolom, hogy a fejbőrről, ami ráadásul nem is belsőleg van alakalmazva bármi is eljut a babához, legalábbis ahhoz napi használat kéne. Nem használok testápolókat, tusfürdőket... szerintem ezekben sokkal több káros anyag van, minthogy egy párszor megmosod a hajad a kénes samponnal... De ha csak korpás fejbőrre... arra lehet én sem használtam volna, nekem nagyon elviselhetetlen volt a viszketés.

Pár hete pedig már csak azért mosok hetente hajat, mert már régen mostam, annyira még csak nem is zsírosodik. Pedig normál esetben minden másnap kell.....

2012. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!