Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Uzsoki kórház UH? Többi lent.

Uzsoki kórház UH? Többi lent.

Figyelt kérdés

Valaki meg tudja mondani nekem, hogy az első emeleti UH-nál is van plazmatévé, ahol majd láthatom a babámat, illetve, hogy az apuka is bejöhet a vizsgálatra?

Mert eddig csak az alagsorban voltam vizsgálaton, így csak azt a részét ismerem.

Előre is köszönöm. Üdv: 28 hkm


2012. ápr. 25. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:

apuka mindenképpen bemehet, talán akkor kell megkérdezni ha hüvelyi uh-ot csinálnak, de 28hetesen már nem fognak:)

azt hogy van e tv azt nem tudom :(

2012. ápr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én oda jártam tavaly, volt tv ott is, utána költöztek le az alagsorba, de fent is maradt minden a régi :-)


Megkérdezhetem kinél szülsz majd?

2012. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!

Nincs választott orvosom, majd aki ügyeletes lesz annál fogok szülni. Az unokahugom Dr. Lukács Ferencnél született és volt szerencsém az egyik UH alkalmával megsimerni. Nála szívesen szülnék, de egyébként nekem mind1, hogy ki lesz bent. :) Esetleg meg tudnád mondani, hogy most miért az első emeletre kell mennem? Itt arra gondolok, hogy más típusú a gép és esetleg mást is meg tudnak nézni ebben a korban?

Válaszokat köszönöm!

2012. ápr. 25. 11:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Dr. Lukács György és nem Ferenc ! Egyébként a kórház és az én legjobb orvosom :) !!!
2012. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elnézést! Ezekszerint rosszul emlékeztem a nevére. :)
2012. ápr. 25. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!