Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen használtatok Guttala...

7 hetesen használtatok Guttalax cseppet szorulásra?

Figyelt kérdés
Probáltam már mindent..azt mondta ma a dokim hogy guttalax cseppet használhatok de pár helyen olvasom hogy nem szabad.Csak 4 cseppet használnék,régen annyi is segített.Köszönöm szépen!
2012. ápr. 26. 14:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy milyen más gyogyszertárba kaphatót lehet használni terhesen?Lekvár rostos mindent kiprobáltam,már gyogyszer kellene.köszi
2012. ápr. 26. 14:04
 2/6 A kérdező kommentje:
laelovac?
2012. ápr. 26. 14:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a laevolac segített, a guttalaxal nincs tapasztalatom. :)
2012. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Laevolac mehet, a Guttalaxot ne használd!
2012. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én Mira gyógyvizet v. Mira Baba gyógyvizet használok (ez is hatásos, csak picit több kell belőle). Fontos hogy langyosan kell inni őket, és nem kizárólag csak reggel éhgyomorra lehet inni, hanem bármikor.


A másik természetes szer az aszalt szilvalé.

2012. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi.laelovacot vettem kiprobálom.a védönöm is mondta hogy nem lehet de akkor miért mondta a dokim?Amugy jo orvos.
2012. ápr. 27. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!