Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha munkanélkülin vagyok mikor...

Ha munkanélkülin vagyok mikor szülök, jár minden állami juttatás?

Figyelt kérdés
teherbeesés
2012. ápr. 26. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:

családi, meg alanyi jogon GYES. Ennyi.

Na meg az egyszeri anyasági ha megvan a 4 pecsét.

2012. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb ennyi...25ezer gyes+12 családi.egyszeri anyasági 64ezer.pecsét összejön hamar,de elvileg orvosi igazolás kell amúgy,nem pecsét,de gondolom átnézi a papirt kiadó doki,hogy jártál-e ingyenesre.Nekem már van 2 orvosi pecsétem 17hetesen.Ha beutalóért,eredményért mész is ad már.
2012. ápr. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha akkor szülsz, amikor még álláskeresésin vagy és előtte folyamatos munkaviszonyod volt, akkor igen. Ha nem volt folyamatos munkaviszonyod, akkor csak a GYES.
2012. ápr. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes.. ezt megnéznétek ez alapján járna nekem is a gyes nem?vagy gyás
2012. ápr. 27. 06:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.

Mármint az egyszeri anyasági és a csp minden esetben jár, ahogy a második válaszoló írta, de TGYÁS és GYED csak folyamatos munkaviszony után.

2012. ápr. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 27. 06:40
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi hozzászolásokat én ugy tudtam h jár minden ha álláskeresésin vagyok lesz 1 éves munkaviszonyom
2012. ápr. 27. 06:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Én álláskeresési alatt szültem, persze előtte megvolt a kellő munkaviszonyom és kaptam mindent, tgyást is és gyedet is.
2012. ápr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!