Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes+3napos kismama vagyok....

5hetes+3napos kismama vagyok. Tegnap esete óta megdagadtak a nyirokcsomóim és nyeléskor elég érzékenyek. Mi az a természetes gyógymód ami segíthet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
A nyirokcsomók akkor dagadnak meg,ha gyulladás van a szervezetben!
2009. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mézes tea!Forro mézes tej!
2009. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a nyirokcsomóid dagadtak meg, nem a pajzsmirigyed? Mert nyeléskor emiatt is érezheted a fájdalmat! Azért mutasd meg magad egy dokinak, az a legbiztosabb! Sok nőnek ugyanis terhességkor bedurran a pajzsmirigye, mint pl. nekem is...
2009. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kedves Utolsó válaszoló! És Neked mit csináltak miután bedurrant. Van egy kis pajzsmirigy alul működésem amire adtak gyógyszert is.

2009. jún. 22. 15:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Utolsó vagyok... sajna terhesség alatt derült ki, hogy brutális pajzsmirigy alulműködésem van. 75 -ös L-Thyroxint szedek! Folyamatosan járok vérvételre, hogy beállítsák az adagomat. TSH szint a 6. héten 17 volt!!!! Most utoljára 2.5! Decemberben volt egy vetélésem a pajzsmirigyem miatt. De most a gyógyszertől túléltük és a 18. hétben vagyunk.

Nézesd meg újra a TSH szinteted meg a F4 és F3-at. És szedd a gyógyszert mert nagyon fontos :-). De mindenféleképpen menj dokihoz!!! Jó egészséget neked!

2009. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És persze ami a legfontosabb, hogy terhesség alatt valószínű emelni kell a gyógyszeradagodat, ha a jelenlegi adagod még a terhesség előtt lett beállítva!!!
2009. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia! Nekem pont egy héttel a terhesség előtt derült ki ez a gond és rögtön adták nekem is az L-Tyroxint. Én most 25-ös adagot szedek. És hetente járok vérvételre.

ez jó hír hogy segített Neked:-)

Remélem nálam is minden rendben lesz.

Illetve most csak a hirtelen jött hűvöstől durrant így be. Olyan mintha jobb oldalt egy gombócom lenne a torkomban.

Boldog babavárást:-)

2009. jún. 22. 15:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos minden rendben lesz ha jársz vérvételre és kontroll alatt vagy! Kerüld a stresszt mert az nagyobb hormontermelésre kényszeríti a pajzsmirigyedet. Pihenj sokat és neked is nagyon boldog babavárást kívánok! Reméljük hamarosan magától lemegy a duzzanatod :-)
2009. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves válaszokat, boldog babavárást:-)
2009. jún. 23. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!