Fàj egy abortusz?

Figyelt kérdés
nem leszolàsokat szeretnék,igyis szomoru vagyok ez miatt,de sajnos abortuszom lesz bizonyos okokbol a héten:(.köszönöm a vàlaszokat
2009. jún. 22. 20:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

Igen, fájni fog, de lelkileg sokkal jobban. A testi fájdalom elmúlik egy idő után, de a lelki... örökre ott marad...

Amúgy miért kell megszakítanod a terhességed?

2009. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
19%
Megkérdezhetem miért?Tudod hány nő szeretne gyereket de nemjön neki?
2009. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

nem fáj, egy barátnőm nemrég esett át rajta, tágították előtte pár órával valami tengeri szivaccsal améhszájat, e

mi ahogy szívta magát úgy tágult, utánna jött az anesztes, és onnantól nem volt fájdalma, aznap és másnap pihizett és utána nem volt semmi tübet, sajnálom, hogy el kell vetetni, a mai világban sokan kényszerülnek rá, én szerencsésnek tartom magam, hogy van/volt lehetőségem mindkét gyerekem megtartani.


Tanács: ilyen kérdést ne ilyen topikon tegyél fel, mert itt a legtöbben gyerekért küzdenek, és nem értik, hogy más hogy akarhatja megölni a sajátjáát, én értem, de nem tenném, ugyanakkor nem ítélem el!

2009. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt, de mesélték, hogy igen, fáj, de ki lehet bírni. Azt hiszem méhszáj tágítás van, amiatt fáj :(


Meséld el mi a baj, ha gondolod, a leszólásokkal nem kell foglalkozni !

2009. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem szültél, vagy császárral, akkor raknak fel tágítót, az kellemetlen, de maga az abortusz altatásban történik, kb 15 perc, nem érzel semmit. Utána mensiszerű görcsök, és vérzés pár napig.
2009. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem leszólásokat kért...........jo fejek vagytok.
2009. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
szerintem nem is szólta le senki, soha nem lehet tudni ki miért került ilyen helyzetbe, nem értem ezt a hozzászólást, szerinted ki szólta le?
2009. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
20:56-os válaszoló! Tegyél a kérdés alatti négyzetbe egy pipát...
2009. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sem hurrogta le senki!!!Még a 20:56-os sem!!!
2009. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a vàlaszokat.mindnekinek,még az is aki beirta azt az 1 sort..elöször is neki vàlaszolnék.én tényleg nagyon sajnälom azokat a nöket akiknek nem lehet gyereke,hiszen a gyerek a legszebb dolog ami történhet velünk,mi nökkel.tudom,hiszem nekem is van egy babom.imädom.az abortusz viszont azéRt kell mert a pärommal nagyon rosszul vagyunk meg együtt,borzaszto a kapcsolatunk,és sajnos az én egészségügyi okom sem engedné meg jelenleg hogy kihordjam,éppen gyulladäsban van a vesém nagyon(vesebeteg vagyok).ugyhogy sajnos minden ellenem jätszik most.:(

de hiszek abban,hogy az életben bärmennyire is vannak fäjo dolgok,és sokszor éRezzük azt hogy ennél rosszabb dolgo nem jähet,mindennek van oka.:(.annak is hogy terhes lettem,pedig vigyäztunk,annak is hogy nem tudom kihordani(a vesém miatt az én életemet is kockäztatnäm ha kihordanäm:( ),nem vagyok istenhivö ne értsetek félre..csak elvagyok keseredve:(.ugyhogy ugy vagyok vele,mégha fäj is most ezaz egesz,igy kell lennie:(,méGha rossz is.

2009. jún. 22. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!