Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptember 17. -ére ki irt...

Szeptember 17. -ére ki irt kismamák hogy vagytok? És mekkora 28 hetes babátok mérete? Súlya?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Én szept.8-ra vagyok kiírva. MOst egész jól vagyunk, múlt héten nagyon keveset mozgott, meg is ijedtem. Csüt. voltam dokinál, bpd: 74 volt, az fl: 54. Súlya:1230 gr! Most csüt. megyünk 4d-re, már nagyon várom.

Te hol fogsz szülni? Hogy bírod?

2009. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szia a mi méretink BPD:73,OFD:94,HC:269,THQ:76,AC:233,FL:53mm

súly 1200g

Köszönöm én jól bírom eddig még csak 3 kiló jött fel

pedig nem kis súlyal kezdtem.

Nem érzem magam terhesnek.Jól vagyok próbálok mindent meg csinálni persze kimélő módba:)

hamarabb fáradok, néha a kisfiam úgy ki nyomja magát ,be feszít,nyomja a hólyagom ezek kicsit kellemetlenek,de hál istennek nagyon jól vagyunk!!!

És ti ,hogy vagytok???? Ksfiú kislány lesz???Név van már??Ja a Dél-Pesti Kórházba szülök És te??

2009. jún. 22. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok. Húúú, mintha a válaszodat én is írhattam volna. Én is elég nagy súllyal kezdtem, rám eddig 4kg jött fel. Itthon vagyok tp-en, de eddig nem panaszkodhatom, apró pici kellemetlenségek vannak, de nem bánom. Nekünk is kisfiú lesz, a nevén még megy a "vita", mostanra sikerült abban megállapodnunk, hogy Gergely vagy Bence lesz. Tatabányán fogok szülni.Ti tudjátok már a nevét?
2009. jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én szept4-re vagyok kiírva. Nekem is kisfiam lesz. Már van egy 5 éves leányzóm.

BPD-m 73mm-lett, Fl 48mm, HC:257mm, OFD:88mm, AC:221mm

(mindez még 27hetesenés 5naposan.)

Pénteken lépek a 30.hétbe.

Én is jól vagyok, bár már most tudom, h 3.gyereket nem szeretnék. Nehezebb mint a lányommal. Én nagyon vékonyan kezdtem azóta 9 kiló jött föl rám.

Szivesen tologatnám már inkább a babkocsiba:)

2009. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Nevet illetően az apukája nevét viszi tovább a kisfiam. Lacika lesz:)

2009. jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is szept.4-re vagyok kiírva,Gyöngyösön fogok szülni

28+1 naposan:

BPD:72mm HC:266mm TAD:72mm AC:236mm FL:52mm 1160g-ra becsülték a súlyát

Sajna már +14kg-nál tartok.

2009. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszotokat!!!!

A mi kisfiunkat Márknak fogják hívni.

Mindenkinek kellemes babavárást, és KÖNNYŰ szülést kívánok!

2009. jún. 24. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!