Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizesedés, magasabb vérnyomás...

Vizesedés, magasabb vérnyomás - lehet a melegre "fogni"?

Figyelt kérdés

A bokám be van dagadva,fáj is. Próbálgatok pihenni. A vérnyomásom eddig 100-110/60 volt,most 123/70et mértem,pulzus 101.

Be lehet tudni a melegnek? Mit tanácsoltok?


2012. ápr. 30. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

A vérnyomás terhesen 140/90 ig normális,ha feljebb van,mint eddig szokott,az még nem baj!a pulzus 100ig jó!

Mérd meg napközben, ha 140/90 fölé menne,akkor keresd fel a dokid,mert a magas vérnyomás és vizesedés toxémiára utalhat, de a vizesedés lehet a melegtől,a vérnyomásod pedig jó,úgyh nálad szerintem semmi baj! (tapasztalat,az én vérnyomásom 148/96 volt, a pulzusom 136!) semmi bajunk! 29 hkm

2012. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Szép napot! :-)
2012. ápr. 30. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez nem magas vérnyomás, abszolút lehet a melegtől, hogy fentebb van. :) Nekem az egész terhesség alatt 100-as pulzusom volt, azt mondta az orvos, hogy ez így van jól. :)) Vizesedek is, régóta, sajnos semmi nem használ rá, tűrni kell. De próbálj meg egy alma napot,nekem ezt javasolta a nőgyógyász, akkor kb. egy hétre le is ment az összes víz, és nagyon jó érzés volt, de utána visszajött, és már semmi nem válik be.


38 hetes km

2012. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Babi0906 ***** válasza:

Én most 3-szor mérem egy nap.A bokám nekem is be van dagadva,de azt mondta a védőnő meg mindenki,hogy így a vége felé nem meglepő főleg,hogy ilyen meleg van.

A vérnyomásom 130-140 között mozog. A doki szerint ha tartósan 140 felett van (nem egy nap) akkor van baj.

2012. ápr. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!