Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák apukák ti mikor...

Anyukák apukák ti mikor kezdtetek beszerezni komolyabban a baba holmikat? Babakocsi? Ruhak? Egyebb kellekeket?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 22:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gabka, az előtted szóló vagyok, akár privátban is, tudsz nekem írni pár ilyen natúrkozmetikumot? Nagyon megköszönném! :))
2012. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

4 hetes vagyok de nekem nem adott semmit,

Viszont baratnom nagyon polur jart.

Most szult 2 hete egy egeszseges gyonyoru kislanykat olyan mint egy angyalka gyunyoru. A vedono nagyon megszivatta el ment megnezni hogy milyenek az otthoni korulmenyeket es mert allitolag " penesz szagot erez szet verette a fel kisszobat aztan ujra burkolas festes megvolt az volt a gondja hogy nincs legzes figyello ey bebior megvetette amikor ment szulni es megszuletett egeszsegesen az orvos mondta hogy hazamehet erre a vedono nem engedte merr allitolag nem fejlett a gyerek mert mivel a vedono irja a lapot hogy megfelelo minden igy 2 napot meg vacakodtak majd feljelentette es igy vihette haza de mar a gyermek gyogyasz is 2x hazaengedte felek hogy ilyen vedonom lesz!!! Csak ezert kerdeztem a legzes figyelot

2012. máj. 1. 16:38
 13/16 anonim ***** válasza:

9. vagyok


Ott más baj volt. A légzésfigyelő vásárlására senki nem kötelezhet, a védőnőnek pedig (nálunk legalább is) semmi köze ahhoz, hogy ki mikor megy haza. Persze ha olyanok voltak a körülmények, az más. (Mi védőnőnk pl. kifejezetten ellenzi a légzésfigyelőt.)

2012. máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem az első kettőnél nem volt légzésfigyelő, a harmadiknál igen, és mikor bejelzett, akkor pánikolva rohantam vele kórházba.

Egy rakás vizsgálat után derült ki, hogy túl érzékenyre volt állítva és azóta 7 éves.


Fürdetőből nekem jó a patikai, vagy a sima szappan. Majd ha kiderül, hogy érzékeny, majd akkor elgondolkodom azon, hogy milyen szuper modern adalékmentes izére váltsak, de addig nem akarom sterilizálni a környezetét, jobban szeretem, ha hozzászokik, mint kikerüli.

Állítólag a Johnsons sem jó, ezt nemrég mondta a védőnőm. Sajnos 18 évig ezt nem tudtam és ezzel fürdettem a nagyobbakat. Még élnek. Nem ekcémásak és nem rohadt le a bőrük.

2012. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre nagyban függ a válasz az anyagiaktól és attól, hogy hányadik gyerek lesz.
2012. máj. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A 10. héten derült ki, hogy ikrek helyett egy babánk lesz, így aztán kb. a 30. hétig semmit sem vettünk. Ráadásul a baba nemében sem mondtak biztosat vagy a 26. hétig.
2012. máj. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!