Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit sportolhatnék még az első...

Mit sportolhatnék még az első trimeszterben, ha nekem a terhestorna nem elég?

Figyelt kérdés

Eddig rendszeresen sportoltam, alakformáló edzés napi egy órában.

Még csak az első trimeszterben vagyok, de azt már nem merem csinálni, nehogy baj legyen a babával. Beszereztem Rubint Réka Légy bombajó kismama DVD-jét, ami jó, csak éppen úgy veszem ki a szavaiból, hogy az első trimeszterben csak az első húsz percet lehet csinálni, a másodikban már az első húsz percet is plusz a második húsz percet, a harmadikban pedig már 60 percet.

Jól értelmezem?

A 40, illetve 60 perc jó is lesz majd és elégséges, viszont ez a húsz percecske nekem az edzettségem miatt olyan, mintha nem is lenne.

Mit csinálhatnék még ezen kívül?

Ha kétszer csinálom meg a húsz percet egymás után az nagyon unalmas.

Szerezzem be még például Kállai Ildikó kismama tornáját és abból is csináljam meg ezután az első trimeszteres részt?

Vagy e mellett csinálhatok még mást is? Például Salsa tánc, vagy valami hasonló?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. jún. 23. 10:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
ja nem a pontok miatt irtam az már rég nem érdekel:-) csak igy nem néztek volna hülyének:-D
2009. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Labdajátékok amúgy is ki vannak lőve terhesség idején, nekem azonnal betiltották, pedig csak röplabdázni szerettem volna, az még nem is olyan durva. Aerobik, és torna, itt a hasizom gyakorlatok mellett az ugrálósabb rész is kihagyandó. Lehet aquafitnessre járni, az nem úszás, és kifejezetten ajánlott.


Azt hiszem, csak az úszás-gyaloglás-kirándulás-aquafitness szerepelt a tájékoztató füzeten az optimális mozgások részen. Én jógára fogok járni valószínű, de csak a 2. trimesztertől, mert az lenyugtat, de neked szerintem - nagy sportoló révén - ez kevés lenne.

2009. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szia! találtam egy oldalt, ahol le tud tölteni Kállai Ildikó terhes dvd-jét! emlékeztem, hogy említetted, így belinkelem, hátha neked is jó lesz.

[link]

2009. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!