Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esztergomban dr. Jeney Kriszti...

Esztergomban dr. Jeney Krisztina milyen orvos, mennyit kér a szülésért?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

nagyon jó szakember, tőlünk 60-at kért

2009. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Írtam neked privit!
2009. jún. 23. 12:53
 3/5 anonim válasza:

Érdekesnek tartom hogy tőled ennyit kért, mert se tőlem se a barátnőmtől, nem kért konkrét összeget, csak annyit mondott, hogy "amennyit gondolok".

Szerintem is nagyon jó szakember, és amit nem lehet elmondani általában az orvosokról, de ő mégis kedves, és nagyon figyelmes, bármikor fordulhattam hozzá.:)

Rosszat még sehol nem hallottam róla...

(én 30.000.-et adtam neki)

2009. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is a Jeney Doktornőnél szültem,terhességem alatt nagyon figyelmes volt hozzám.Terhességem nem volt zavartalan,több problémámmal is felkerestem,de soha nem kért pénzt!!!

Csak ajánlani tudom mindenkinek!A szülés után sem mondott konkrét összeget,pénztárcánkhoz mérten háláltuk meg a segítségét!

Egy BOLDOG anyuka.

2009. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát.
2009. okt. 26. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!