Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti folyás? Volt...

Terhesség alatti folyás? Volt valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés

Nem akarnék gusztustalan lenni, de olyan fura dolog jön ki a hüvelyemből naponta többször. Olyan, mint a takony, nem tudom máshoz hasonlítani. Halványsárga színű. Nem nyálkás, hanem olyan gumiszerű, és összeragad. Ezelőtt nem volt soha ilyen bajom.


Mégcsak a 8. hétben vagyok, nem tudom, hogy lehet e egyáltalán kezelni koraterhesség alatt az ilyen bajt.

Volt már valakinek hasonló? mi derült ki?

Orvos 2 hét múlva vár, de csütörtökön felhívom, hogy ne menjek -e előbb. Addig is nagyon ideges vagyok, ezért is kérdezlek titeket.


2012. máj. 1. 18:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen volt nekem is pár hétig, azt gondoltam, hogy normális: se szaga, se viszketős, csak olyan rengeteg, hogy napi 2-3 tisztasági betétet is elhasználtam. 3 hét után mentem dokihoz, akkorra volt időpont. Azt mondta gomba, adott rá gyógyszertárban kutyult kúpot( nem tudom mi a neve, 6 db volt benne). 3 kúp után megszűnt, olyannyira, hogy szinte nem is kellett egész nap egy tisztasági sem. Azóta normál mennyiség van, és már látom, hogy az, amit azt hittem normális mennyiség ilyenkor tényleg bazi sok volt....

A 3 kúpot eltettem, jól jön még, ha ismét előjön, amire nagy az esély ilyenkor, főleg, hogy én még dolgozom, munkahelyi wc-t kb. 30-an használjuk...

Vett kenetet a doki, annak az eredménye jó lett, szóval nem gondolom, hogy bárhogyan is kihatna a babára, ha nálad is ez a helyzet, ő sem mondta. Úgy tudom, a szülésnél gáz, ha gomba van a szervezetben.

2012. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Inkább nézesd meg mindig,mint hogy baj legyen.Nem antibiotikummal fogja kezelni,hanem hüvelyi kúppal úgyis.Ha tejszerű a folyásod,az meg oké.A darabos,színes,szagos meg nem.
2012. máj. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ez valóban fertőzés vagy gomba lesz, én is megnézetném.


38 hetes km

2012. máj. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

nekem egyszerüen fogalmazott a dokim, amig fehéres és nem szagos addig normális (terhesség alatti fluornak hívják-hüvelyváladék- kinek több kinek kevesebb)

amint szine van (sárgás, rozsaszines, barnás...) és szagos (nagyon ) akkor gáz van


ahogy a többiek mondhatták, ne ijedj meg de doki vizsgáljon ki egy citologia és minden kiderül


kellemes babavárást és nyugiii :) no para :)

2012. máj. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 linda8877 válasza:

Szia!


Nekem is hasonló a folyásom. Eleinte nem voltam bepánikolva, de mostmár kezd zavarni, hogy sex után olyan, mintka kéményseprűset játszottunk volna.

S nem azt mondom, hogy büdös, azt sem, hogy szagtalan. Erős "hormon" szaga van.

Viszont akármior megyek a dokihoz, mindig azt mondja, hogy mindne rendben, s csak így tovább. Pedig minden alkalommal hüvelyen keresztül is megvizsgál.

23 hetes kismama :)

2015. okt. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mutattad végül dokinak?mit mondott?
2019. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Sziasztok. 29 hetes vagyok, pár hete bő folyásom van, átlátszó valamikor fehér,aggódjak?
2022. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!