Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek gond...

Babi0906 kérdése:

Van itt olyan akinek gond volt a CTG-vel?

Figyelt kérdés

Múlt hét csütörtökön voltunk az első CTG ami nem lett valami biztató. 200 indultunk és kb. 180 lett.Be is fektettek,de még aznap hazaküldtek mondván,hogy minden laboreredményem jó és az uh. szerint is minden rendben.közben a CTG 160-180 közötti értékeket mutatott.

Pénteken megint mennem kellett akkor éh gyomorra, mert megint volt vérvétel és akkor jó lett a CTG 140-161.

Tegnap megint voltam és 160-180 között lett.A dokim csinált uh meg labort megint és azok szerint minden rendben.Úgy döntött bár nincs baj menjek el szívultrahangra a SOTE-ra.Holnap mennem kell és eléggé aggódok.



2012. máj. 2. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Először is nyugalom, mert ha az uh-n minden rendben, akkor az mindenképp szuper. Annyi tapasztalatom volt ezzel, hogy mikor egyszer vélt magzatvízszivárgás miatt kb. 3 hete a szülőszobára kellett mennem, a mellettem lévő lány hasonló gonddal érkezett, tachycard volt a baba. Neki is csináltak mindenféle vizsgálatot, és azt mondták, hogy nem kell aggódnia, addigra helyre állt a pici pulzusa.


Ha nagy gondot sejtenek egyébként, akkor szinte azonnal császároznak, tehát az is biztató, hogy nem ezt a döntést hozták.


Tudom, hogy rettentő nehéz egyébként, de a te idegességed is ronthat az NST eredményén, ezért próbálj nyugodt lenni. :) Drukkolok a holnaphoz, és remélem semmi gond nem lesz!


Remélem valamennyit segítettem! :)


38 hetes km

2012. máj. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm,én is úgy gondolom,ha nagy baj lenne akkor már császároztak volna hiszen 37 hetes vagyok és múlt héten volt 2800 g szóval így nem hiszem,hogy várnának.
2012. máj. 2. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!