Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis mamák, ti nem féltek hogy...

Kis mamák, ti nem féltek hogy a hidegfrontra beindulhat a szülés?

Figyelt kérdés

Én hétvégén leszek 37hetes, most a méhszáj értékem(vagyis a pénteki) c2100..azt mondták hogy már az arcom is elkezdett eltorzulni,vagyis a szám bedagadni,a baba nagyon le van lassulva,már nem mozog annyit mint szokott..este volt mindig nagy jövés menésbe,pár napja már ez sincs,napközbe meg csak kicsit rug egyet vagy kinyomja a hátát és ennyi volt!!


Én azért tartok most ettől a hidegfrontól!

És ti?

Hogy vagytok?


2012. máj. 2. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pénteken töltöm a 38 hetet. Beszélgettünk a szülésznőmmel és mesélte, hogy ezek a frontok a fiatalabb terheseket kavarják meg jobban. Ők mennek be többet magzatvízszivárgással, fájásokkal. De akiknek már jöhetnének ki, ők ellustálkodnak. De sosem lehet tudni. Én nem bánnám, ha kijönne, de úgy érzem még nem fog.
2012. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 40 hetes, szóval szerintem nekem "jót" tesz majd a hidegfront! A méhszáj értékemről fogalmam nincs, mert egyszer sem nézték. Az arcomat nem tudom eldönteni, hogy torzul-e, mert sajna náthás vagyok, piros, "dagadt" az orrom, most vagy a nátha vagy a szülés látszik, nem tudom. Nekem amióta ez a meleg van, kevesebbet mocorog a kislányom. Jóslóim még nincsenek, holnap megyek ctg-re majd meglátjuk mutat-e valamit! Drukkolok, hogy a te picid még maradjon bent.
2012. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én kifejezetten arra vágyok, hogy beindítsa... :))


38 hetes kismama

2012. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát már én sem bánnám, ha előbújna a hidegfrontra. Jóslóim már igencsak vannak, és eléggé fájnak, a hasam már nagyon lennt van, el van torzulva az egész fejem, ráadásul a vízesedéstől be van dagadva a lábam és a kezem. A baba nekem is le van lassulva.Én pénteken megyek az utolsó ctg-re, meg akkor nézi a dokim a méhszájat, hát kíváncsi leszek, hogy mit mond. Ha hétvégéig nem indul be, akkor hétfőn befektet, mert keddre vagyok kiírva, és akkor indítják. 39+1
2012. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!