Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is zsibbadnak az...

Másnak is zsibbadnak az ujjai, nem tudom ökölbe szorítani? Ez normális? 35+4

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha meg is van dagadva, akkor vizes. Ráadásul nyár van, a melegtől még rosszabb. Ez így a vége felé többé-kevésbé normális. De a biztonság kedvéért említsd meg a dokidnak.
2009. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóltam a dokinak de csak annyit mondott,hogy se só se fűszer.
2009. jún. 23. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
A terhesség egyik jele lehet a csukló-alagút szindróma!Aminek következtében zsibbadnak az ujjak.Általában a szülés után elmúlik.De tényleg említsd meg a dokidnak vagy a védőnőnek!
2009. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg vizes. A só megköti a testben a vizet, ezért szokták javasolni a mellőzését. De nehogy kevesebbet igyál emiatt!
2009. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is ugyan ez van most,de csak reggelente,ill. akkor mikor napközben hosszabb időre lepihenek.Szinte fogni sem tudok az ujjaimmal,mert fájnak a csontok,ill,nem tudom behajlítani pár percig,utána meg zsibbad.Mondtam a körzeti dokinak,annyit mondott rá,hogyez a dagadástól van,ill. víztől.Polcoljam fel a lábamat,sok folyadékot igyak,hogy a vese tisztuljon,ezáltal lassacskán lemegy a víz is rólam.

Az is biztos,hogy a meleg is nagyonsokat tesz rá,mert ha esős idő van,mint most is,nem olyan dagadt a bokám,viszont ugyanúgy zsibbad reggelente az ujjam.

2009. jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!