Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon zsibbadnak az ujjvégeim...

Nagyon zsibbadnak az ujjvégeim. Ez a vizesedéstől van? Ezen kívül az izületeim is nagyon fájnak, ez normális?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!!

nekem a combjaim szoktak az utóbbi időben zsibbadni és azt a választ kaptam, hogy bizony a vizesedés miatt van. ráadásul a térdeim olyanok, mintha tűvel szurkálnák őket minden percben :) a súlyt nem igazán szeretik, amit cipelniük kell, pedig én nem is híztam sokat.

szóval igen, ezek a terhesség velejárói, néha enyhülnek, néha előjönnek.

kitartás!!

34 hetes pocakos

2008. okt. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok mint te.Kb 1 hónapja kezdődött (most vagyok 25 hetes),úgy hogy a két karom zsibbadt, és rettenetesen fájt.Most "csak" az ujjvégeim zsibbadnak, éjjel nappal.A doki azt mondta, hogy kezdödő vizesedés, és igyak zöld teát.Mondanom se kell semmit nem ér.Most megpróbálok sómentesen étkezni, de attol tartok csak szülés után múlik majd el.
2008. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia

Nekem a bovista gigantea homeopátiás szer segített, igaz nem múlt el teljesen tőle de legalább nyugodtan alszom mert éjjel nem zsibbadok annyira.

32 hetes kismama

2008. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!