Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miben hozzam haza a babát...

Miben hozzam haza a babát szülés után a kórházból, úgy hogy közben ne büntessen meg a rendőr?

Figyelt kérdés
Hazafelé több mint 70 km-t kell megtenni, s a babakocsi mellé adott hordozóban ültetni olyan sokáig nem szabad, főleg, hogy az újszülött még nem is tud ülni.Írjon, aki tudja a megoldást.Köszi.

2012. máj. 4. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
szia azért 70km nem olyan sok, és ha jól tudom 2órát lehet a pici baba egyhuzamban hordozóban, úgyhogy simán belefér:)
2012. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan rakd bele a hordozóba, semmi baja nem lesz.
2012. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
első vagyok: ha nem adtak szűkítőt a hordozóhoz, akkor vegyél hozzá egyet, úgy nem ül benne teljesen, csak félig, szinte majdnem fekszik :)
2012. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Az ülést akkor gondolom tudod, hogy kell bekötni.70 km azért 1 óra alatt meg van.Időnkét álljatok meg és vedd ki a babát, hogy ne a hordozóba legyen.Útközben ne hogy ki vedd!!!Már nem is azért mert, hogy a rendőr megbüntet, hanem a baleset veszély miatt.A babádnak ettől az úttól semmi baja nem lesz, és gondolj arra, hogy ha kézben viszed haza, és hirtelen fékez a sofőr, a pici meg kiesik a kezedből, akkor még nagyobb a baj!Amúgy az egészet úgy is átalussza majd hidd el.
2012. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Én szerintem a babahordozóban nyugodtan hazahozhatod, abban majdnem fekszik!

És be lehet kötni menetiránnyal ellentétesen tudod!

2012. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
2012. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, akkor megnyugodtam.
2012. máj. 4. 13:27
 8/8 anonim válasza:
Szívesen, úgy is lesz még bajod elég !
2012. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!