Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8-hetes kismama vagyok, elég...

8-hetes kismama vagyok, elég ritkán biciglizek, de nincs kedvem busszal bemenni a táppénzes papírért, biciglivel kb oda 1óra ha lassan tekerek. Megtehetem ezt is hogy biciglivel megyek? Ha nem tekerek gyorsan, tüneteim nincsenek a terhességről.

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Tünet nélkül is elájulhatsz a hormonok és egyebek miatt!Abból meg lehet nagyobb baj is!Inkább ne kockáztass,csüccs fel a buszra!
2009. jún. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaz!

Én is jól viselem a terhességet,semmi tünetem nem volt az elején,aztán egyszeriben ájulós lettem.Már 3szor előfordult.Jobb vigyázni.


34 h km

2009. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapos terhességig rendszeresen bicikliztem
2009. jún. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én Hollandiában kezdtem a terhességem és ott mint mindenki, én is biciklivel jártam dolgozni, az első perctől. Minden nap, egészen 16 hetes koromig (mert utána hazajöttünk). Sőt a dokim is mondta, hogy nyugodtan tekerjek. A kinti kismamák még nagy pocakkal is + 1-2 gyerekkel keményen bicajoznak. Úgyhogy szerintem, ha jól érzed magad és nem túl megerőltető számodra, miért ne?

28 hetes km

2009. jún. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem mertem biciglizni, mert rákérdeztem az orvosnál, és ő azt javasolta, hogy ha terhesség előtt ritkán ültem biciglire, akkor most inkább ne tegyem.

2009. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!