Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez hogy van?! 30 hetesen...

Ez hogy van?! 30 hetesen cg2100,36 hetesen cg2000?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a doki vizsgált?Mert ha nem, akkor ebből adódhat az eltérés, hogy a 30 hetes értéket az egyik doki annyira értékelte, a 36 heteset, meg a másik doki amúgy, előfordulhat az ilyen, de a méhszáj mindenesetre nem záródik vissza ha már egyszer kinyílt, tudtommal.
2009. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ugyanazaz orvos volt,és én is ugy tudom,hogy nem záródik vissza...csak akkor tudnám melyik a jó érték! Nyitva vagyok,vagy sem... =)
2009. jún. 24. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát 36 hetesen már inkább jobb lenne ha nyitva volnál, hisz nem sok van már hátra.Én a 20 héttől nyitva vagyok, és a méhnyakam is mindössze 1.5, de rendben vagyunk, szerencsére.Most vagyok 30 hetes, és sokat fekszek, nem merek szinte semmit sem csinálni, nehogy korszülés legyen.

De mondta a védőnőm is, hogy ha más doki nézne, lehet más értéket mért volna, mert nincs két egyforma kéz se.

Érdekes.

Szép szülést kívánok neked.Első voltam.

2009. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy tényleg csak annyi, hogy más doki vizsgált. Viszont csak a külső méhszájra igaz, hogy nem tud visszazáródni, a belső méhszáj - ha sokat pihen az ember - visszazáródhat. Nekem legalábbis ezt mondták, amikor kórházban voltam veszélyeztetett terhesség miatt.
2009. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!