Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Soproni kismamák! Ti kinél/hol...

Soproni kismamák! Ti kinél/hol voltatok 4D ultrahangon és mennyibe került?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Dr. Bikkes József Várfal u. Telszámot nem tudok fejből,keress rá neten!amúgy nagyon rendes,kedvegs doki!

13.000 Ft-ot fizettem,kaptunk képet és DVD-t is!

2012. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod! és még annyit, hogy ha így neten jelentkezek be, akkor e-mailbe küldenek választ, vagy felhívnak telefonon? vagy inkább telefonáljak be? és egyébként hány perces egy vizsgálat? mert igazándiból apuka miatt szeretném, még nem látta a csemeténket.
2012. máj. 7. 10:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Én felhívtam a számot,úgy kértem időpontot! Olyan 20-30 perc körüli amz Uh!
2012. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és hány hetesen voltál első?
2012. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27 hetesen voltam,előbb nem akartam,mert így már elég husi volt az arcocskája!nagyon nagx élmény volt!most vok 30 hetes!
2012. máj. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én is csak egy hónap múlva szeretnék,mennyivel előtte érdemes bejelentkeznem? remélem pénteken is van, mert mi csak aznap tudnánk menni.
2012. máj. 7. 11:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van pénteken is,én keddi napon voltam,és egy héttel előtte jelentkeztem be!hány hetes vagy?
2012. máj. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ó, én még csak 20 :) örülnék, ha már ott tartanék, ahol Te, de nem türelmetlenkedem, mindennek eljön az ideje. utána pedig már úgyis csak repülnek az évek.. különben boldog babavárást Neked!! :)
2012. máj. 7. 11:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! És neked is! Élvezd ki a terhesség minden pillanatát! :)
2012. máj. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!