Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hová mentek nyaralni?

Hová mentek nyaralni?

Figyelt kérdés
Most vagyok 21 hetes, nagyon szeretnénk elutazni valahová, csak nem tudom, hogy bevállaljunk-e egy külföldi nyaralást. Tudom, hogy repülni nem is nagyon lehet egy idő után. Esetleg Horvátország, Bulgária kocsival? Van valami jó tippetek?

2012. máj. 7. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Horvátba szerintem mehettek autóval, ha a párod bevállalja azt a nagy utat. De ha nem akartok külföldre menni akkor itt keressetek valami normális strandot vagy bármi mást.
2012. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szia! mi sajna idén nem megyünk (pont a terhesség miatt). voltunk egy ilyen wellness valamin Bükfürdőn, nem voltam elragadtatva, de legalább kikapcsolódtunk egy kicsit és jól éreztük magunkat. Mi mindig családostól megyünk, sokan. Idén a célkitűzés pedig Horvátország egy délebbi pontjára esett volna, vagyis az is lett, mert mindenki megy, de mi maradunk. Nem akarok kockáztatni. Elég messze van, idegen ország, idegen nyelv és bármi van (sosem lehet tudni) ott elég necces lenne elmagyarázni egy dokinak, hogy mi is a helyzet, gondolom érted. habár én már 24 hetes vagyok, de gondolom Ti sem most akarnátok menni, vagy igen? Szerintem idén hagyjátok ki a külföldi utat, vagy csak valami közelebbi helyre menjetek, esetleg Magyarországon belül maradjatok. Persze úgyis kezetekben a döntés, de én már nem merném bevállalni. Mindenesetre jó nyarat és boldog babavárást Neked!
2012. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk nem telik ilyesmire, úgyhogy szokás szerint maradunk itthon, de szerintem olyan helyre menjetek, ahol van sok víz, az úszás jót tesz várandósan :)
2012. máj. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Strandokat kihagynám pocakosan, főleg a meleg vizest.

Ha bírod az utazást, akkor Horvátország és Bulgária is jó.

Én terhesen belföldön voltam, Veszprémben és Pécsen. Sógornőm 30 hetes volt mikor kimentek Horvátba. Jól viselte, élvezte. Bárhová elmehettek, ha jól érzed magad.

2012. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én külföldre nem mennék egyik trimeszterben sem (tavaly volt egy vetélésem az olasz útunkon :(( ). Egyrészt én is azért nem, mert mi van, ha bármilyen kicsi vagy nagy gond van, kinti kórházba nem mennék, nem feküdnék be + kommunikálni sem tudnék rendesen.


Mi az itthoni wellnesst választjuk inkább, vagy a falusi turizmust.

Nagyobb biztonságban érzem magam itthon!

2012. máj. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi olaszba indulunk kocsival, remélem ki is jutunk még! :D

31 hkm

2012. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi még akkor lefoglaltuk az olasz hotelt, amikor a baba még gondolatban sem létezett (meglepi baba), így mivel már ki van fizetve, nem hagyom veszni egy százalékát sem. Én amúgy nem félek, hotelban van orvos hirtelen rosszullét esetén, kórház minden városban van, angolul mindenki tud, ami olyan nagyon orvosi szakkifejezés, azt le szoktam írni papírra, hogy a párom esetleg vészhelyzet esetén tudjon kommunikálni (ő nem igazán beszél semmilyen nyelven). Amúgy sem félek, a lányommal is 25 hetesen voltam, amikor nyaraltunk (pedig veszélyeztetett voltam), most is pont annyi leszek, a legjobb időszak szerintem! Autóval pár óra az út, és imádom a tengerpartot, a gyereknek is jót fog tenni, tehát mi megyünk.
2012. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Június-júliusra gondoltam, mármint akkor utaznánk. Még mindig kicsit bizonytalan vagyok. Hát lehet, hogy ebben az évben marad a Balaton, de majd meglátjuk! Mindenkinek boldog babavárást és kellemes nyarat!
2012. máj. 7. 19:20
 9/12 anonim ***** válasza:
én csak azért nem mennék, mert a 26. héttől minimális autózástól is brutálisan keményedik a hasam. pedig előtte totálisan tünetmentes volt a terhességem, azt se tudtam mi az a keményedés. ki gondolta...
2012. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi idén kihagyjuk a nyaralást, sőt még a strandot is. 1-1 kirándulás belefér, de hosszabbat már nem vállalunk be.
2012. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!