Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szüles elött par hettel levö...

Szüles elött par hettel levö kismamik! A parotok is kezd izgatott lenni? Hogyan viselkedik? Megvaltozott? Vagy nem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém csak mondogatta, hogy jó lenne már, ha át tudna ölelni rendesen :)

Izgatott csak akkor lett, amikor szóltam neki, hogy gyorsan hozzon egy törölközőt, mert folyik a magzatvíz :)

2009. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém egyáltalán nem változott meg, sőt nem nagyon izgatta a dolog, ami engem nagyon bántott. Aztán mikor kérdőre vontam hogy akkor csak magamnak szülök gyereket, akkor azt mondta hogy ne haragúdjak ő most nem tud örülni, majd ha már a kezében tartja akkor fog. Így is lett. A szülésznőmtől tudom hogy - mivel császárral szültem - ő kapta meg először a babát, és sírva fakadt a boldogságtól. Persze ezt nekem sose mondta a mai napig, a frány férfi büszkeség.. :)
2009. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel nem az ő pocijukban növekszik,nem mindenki tudja rögtön megérteni!De baj akkor van ha a születése után sem örül!

Sok boldogságot mindenkinek!És kellemes probléma mentes szülést! :))

2009. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én férjem egy drága teremstés.Ahelyett hogy örülne hogy újra vékony lehetnék azt mondta, hogy hiányozni fog neki a pocakom, már nemlesz kit ott simogatnia stb.Igaz, hogy már nagyon várja a kislányát, de ez olyan megható volt, ahogy elmondta.Minden nap beszélt a pocimhoz, simogatta puszilgatta és ez fog neki hiányozni, mégha a lánya már a kezében is lesz.

Amúgy már telefonon sem merem hívni, mert olyan izgatott, azt hiszi azért hívom mert menni kell szülni:-))

Valamelyik nap amikor nst-re kísért még hányingere is lett.Hozzá teszem csa az izgalomtól.Első perctől tervezi, hogy ő ott lesz a szülésnél, semmi pénzért nem hagyná ki.

Egyszerűen imádom a párom, hogy ilyen.Minden nap felhív és érdeklődik, ilyen egy igazi apa:-))))))

39+3 hetes kismami

2009. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én párom is olyan mint a második válaszolóé. Pl. ugy kell noszogatni,hogy simogassa a pocim,de mostmár nem teszem. Tudom,hogy várja,csak nemtudja elképzelni,hogy a Baba már most is érzi és hallja öt. De mondta,hogy ne féljek,semmit sem szeretne már jobban! Amugy annyit változott,hogy segit az itthoni teendökben,ami nekem már nehezen megy.
2009. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszer nagyon gonosz voltam a párommal!2 éve vagyunk együtt,de az elejétől tudjuk,hogy ez örökké tart!

Én már szeretnék babát,de még tanulok ő már dolgozik!mind1

Egyszer azt mondtam neki,hogy babánk lesz,csak azért,hogy megnézzem mi a reakciója!Mindig mondja,hogy ő még élni akar egy picit és még ne jöjjön a babu!

De amikor meghallotta és megláttam az arcát...azt sosem felejtem el!Olyan boldogság ült ki az arcára,ami hihetetlen ahhoz képest,hogy csak 21 éves!Elkezdte simogatni a hasam és azt mondta:"ugye már hall?beszélhetek neki?"

én úgy meglepődtem ezen...alig mertem elmondani,hogy nem igaz!Mikor elmondtam majdnem sírt,hogy:"Miért csináltad?Pedig olyan boldog lettem volna!!!"

Akkor még jobban beleszerettem!!!Egy élmény tudni,hogy ilyen boldog és aktív lesz amikor már tényleg a hasamban lesz a picikénk!!! :)

2009. jún. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!