Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért viselkedik így a párom...

Miért viselkedik így a párom velem?

Figyelt kérdés
Terhességi rosszullétek is csak akkor vannak, ha felhozza a témát, hogy miből fogjuk eltartani, mi lesz, ha szét megyünk pár hónap mulva és hogy semmi eszem, hogy nem megyek el abortuszra. 10 hetes vagyok. Azt mondja, ő szeretné,d e mi van, ha beteg lesz, meg nem lesz meg mindene. És még az ismerőseinek is mondja, hogy ugyse maradunk sokáig együtt, fiatalok vagyunk, mi van, ha találunk mást, minek megtartani, ő szeretné, de miből tartjuk el ilyesmi. Azért rosszul esik, hogy másoknak is elmond ilyeneket. És az ismerősei még biztatják is, hogy felesleges... Ő 22 éves, mindketten tanulunk. Most mit csináljak a párommal, mit mondjak neki? Tényleg nem akarok elmenni abortuszra.
2011. aug. 18. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel lelkileg hogy egyedül fogod felnevelni.Beszéltél a családoddal?Számithatsz rájuk?Szeret ez a fiú egyáltalán?
2011. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal a párod és ha most így látja, ez jobb nem lesz! Gondold át jól! tényleg nem elég megszülni egy gyereket és szertni! Neki biztos családi hátteret kell adni sé anyagikkal se gond, ha jól álltok! Akartátok a babát vagy véletlen? Te hány éves vagy? Mióta vagytok együtt?
2011. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
ő nem akarja ezt a gyereket, ha megszülöd nem sokáig fog veled maradni
2011. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért viselkedik igy mert nem szeret eléggé. Azért viselkedik igy,mert nem akarja lekötni magát. Ha meg is tatrod,készülj fel,nem hiszem h. kitart melletetek.
2011. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
nagyon fiatal, szerintem nuku esze, már bocsánat de én bemosnák neki egyet, akkor miért állítja hogy szeretné ha mindenáron bemeséli hogy mégsem, no felelosség, szerintem berezelt, még észileg gyerek, pedig ha megcsinálni volt bátorsága,álljon elébe az apai szerepnek is
2011. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak azért mondja,hogy szeretné a babát,mert nem akar megbántani,ha tényleg szeretné akkor meg se fordulna a fejében az abortusz! Ilyen hozzáállással nem biztos,hogy sokáig együtt maradtok,de ha igen akkor csak a baba miatt.Mert különben egy jól működő biztos kapcsolatban nem gondolkodik az ember,hogy mi lesz ha találtok mást,és pár hónap múlva szétmentek...szerintem már jó ideje érik a fejében a gondolat,hogy elhagyjon!
2011. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a fiú a menekülő útvonalat gyártja magának,és a te válladra teszi mind a döntés,mind a felelősség súlyát!Ő nem szeretné ez tisztán látszik.TE gondold át,hogy mi legyen mert nem korrekt a párod,és bizony számíthatsz rá hogy egyedül maradsz.Remélem a családod melletted áll legalább és sajnállak hogy pont "így" kell döbbenned abban akit a párodnak hiszel.
2011. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez adhat okot abortuszra? Vagy hülyeséget csinálok, ha megtartom pedig tudom, hogy nincs sok jövője a kapcsolatunknak? Mert én úgy állok hozzá, hogy még tanulok, valamilyen szinten segítenek a szülők plussz a gyes, családi pótlék, aztán később meg elmegyek dolgozni, de amire 5 éves lesz a gyerkőc, addigra oviba jár, aztán meg iskolába, mások is csinálják így. Mert lehet, hogy most ez az első 3 év nyögvenyelős lenne, de ez a kisember nem 3 évet fog élni, hanem 80-at, előtte az élet.
2011. aug. 18. 16:00
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én nem voltam még 22 éves mikor megszültem a lányom. A párom is ennyi idős volt. Mi nálunk fel sem merült az aborusz lehetősége sem! szerintem beszélned kell a pároddal és mondd meg neki hgy a babának elsősorban szeretetre van szüksége nem pénzre, arra ráér később gondolni. kerssen melót, dolgozzon és tartsa el a családját. Megcsinálni sikerült a bébit, akkor nevelje is fel. 50 évvel ezelőtt ha jött a baba nem az volt az első, hogy na megtartsuk e vagy nem! Ő jött, a tietek! Nem dönthettek ti az ő életéről!
2011. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 sumergo ***** válasza:

Gondold végig, hogy egyedül, vagy a családod segítségével fel tudod-e nevelni (szerintem igen)? Sajnos ilyen hozzáállással nem számíthatsz erre a kreténre( a pasidra gondolok). Miután ezt végiggondoltad, dönts a szíved szerint. (Remélem nem fogod megölni!) Aztán közöld vele a döntésedet, valamint tedd lapátra mihamarabb, hisz a kifogásaiból is látszik, hogy egyáltalán nem szeret téged/titeket. Ne pazarolj rá több időt, mert nem érdemli meg!! Kitartás!


28+3 hkm

2011. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!