Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert viselkedik így? Másnak...

Miert viselkedik így? Másnak is megváltozott a kapcsolata a barátnőjével mikor anyuka lett?

Figyelt kérdés
Olyan érdekes és már nem tudom hova tenni a barátnőmet.elég régóta ismerjük egymást és tényleg megbeszélünk mindent egymással.Habár egy idősek vagyunk de két különböző világban élünk.Nekem van egy komoly kapcsolatom és lassan anyuka lesz.Ő meg haverok,buli,fanta szoval tudjátok.Amikor terhes lettem minden héten jött volt h többször is.de azt vettem észre h ahogy növekedett/dik a pocakom ugy ő is kevesebszer jött/jön.Elmondom idén még nem is találkoztunk sőtt már telefonon is nagyon régen beszéltünk.nem is nagyon érdeklődik semmi.peddig igérte h jön megnézni a babasarkot de semmi.csak igérget de nem jön.én nem tudok hozzá menni mert jelenleg nincs közlekedési eszközöm magyarul bevagyok zárva a házba több mint 5 km van kettönk között busz sem jár szoval teljesen elvagyok szigetelve.de ő dolgozik estefele ér haza akkor ér haza az én párom is csak nem megyek akkor el amikor neki vacsit kell adnom.meg beszélgetünk meg stb.de azert jól esne ha legalább felhivna h te marha mi van veled mi ujság.kevesebb mint egy hetem van szülésig és abszolut nem érdeklődik.volt vki hasonló szituban?köszi a válaszokat.
2010. febr. 17. 10:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
47%

Megváltozott az érdeklődési körötök. neki maradt a haverok, buli, fanta, ahogy írod, te pedig felelősségteljesebb életet élsz, és leginkább az érkező pici tölti ki a gondolataidat.


Ez szinte várható is volt. Ekkor ismerszik meg igazán, hogy a barátság mennyire elkötelezett, vagy mennyire nem. Úgy látszik, a barátnőd csak bulizni szeretett veled, te magad már nem nagyon érdekled őt, sajnos.


Az én legjobb barátnőmnek nem lehet gyereke soha, sajnos. Én meg babát várok és nemsokára szülök. A kapcsolatunk mégsem romlott meg, pedig akár erre is lehetett volna számítani. Időnk persze kevesebb van most egymásra, de az elköteleződésünk egymás iránt nem változott.

2010. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%

szia!


Ezt a barátságot szépen el kell felejteni, tapasztalatból írom. Aki barátságban akar veled lenni, annak mindig fontos vagy .

2010. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
47%
Szia. Nekem hasonló volt a helyzet, vagyis mégsem mert a barátnőm messze lakik , így csak telefonon, neten tartottuk a kapcsolatot. Mikor terhes lettem , ő rögtön rosszallani kezdett és megjegyzéseket tett, hogy majd megtudom milyen lesz nem aludni , meg hogy ő még nem szülne stb... Csupa csupa negatívum. Az esküvőnket is leminősítette(mert 2tanúsat szerettünk volna és így is lett) Tehát amiben csak tudott belekötött. Azóta nagyon ritkán beszélünk és akkor is csak felszínesen. Nem tudom miért ilyen... sajnos ez ellen nem tudok mit tenni.
2010. febr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Sajnos ez majd fokozódni fog ha megszületik a baba. Én pont így vagyok csak én már 11 hónapja megszültem, és azóta mindig rá kell jönnöm, hogy csak egymásra számíthatunk.

Az én barátnőm azonban nemrég szült, de nála maradtak a haverok, a buli meg a fanta majd egy kicsit később, de tuti jön az is. Egy átjáróház az otthonuk és mikor babalátogatóban voltam, csak egy voltam a sok haver közül.

Mindig csak én hívom de ő soha, főleg már mostanában. Azt hittem majd fog tanácsot kérni meg stb de semmi. Ma fel akartam hívni, mert az orvosnál voltam a kislányommal és a váróból lett volna időm telózni, de inkább nem tettem.

Ha őt nem érdekli mi van velünk akkor engem sem.

Sajnálom ,mert minden így ér véget, majd jönnek újak és majd ők is lemorzsolódnak.

Jó babavárást!!!És az ilyeneken mostantól szerintem ne lepődj meg.

2010. febr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

képzeljétek pont akkor hivott mikor feltettem a kérdést.lehet megérezte h róla beszélek.megigérte h hétvégén kijön hát kliváncsi leszek mert mondta h bulizni is akar menni.ez van el kell fogadnom.csak az a baj h olyan egyedül érzem magam.szeretnék egy olyan barátnőt akivel összejárhatunk majd sétálni a babákkal játszani stb...van a szomszédom neki egy éves a lánya de ő sesem jön néha átjönnek de nem mozdul ki sokha nem viszi a gyere

két sétálni sehova.állandoan a lakásban vannak.még a széltől is ovja a lányát.én nem akarok ilyen lenni..de jó lenne mellém egy társ egy anyuka társ....:)

2010. febr. 17. 11:50
 6/24 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


Én barátnőm dettó. Ő egy babát elveszített 14 hetesen, onnantól párjával fokozatosan éltek egyre rosszabb kapcsolatban. Megcsalás, kimaradozás, "téves" hívások... Szétmentek. Én megismertem párom. Viszonylag hamar kellett babát vállalnunk mert nekem késöbb nem lehet. (most vagyok 37 hetes terhes) Amikor elmondtam neki egy kis "féltékenységet" láttam benne. (neki azóta sincs normális kapcsolata+ italozik+ kocsmázik+ sokmindenkinek tartozik (köztük nekünk is.) Meg volt egy srác akinek egy 2 éves kislánya van egy prostitól (ebből élt a lány kis város szinten) akkor a prostit elhagyta és ment barátnőmhöz. (nagy játékgépes a srác sok adóssággal... Aztán meggondolta mert hiányzott a lánya és haza ment. Barátnőm akkor mégjobban összetört, mert gyereket akart a sráctól és úgy tervezte hogy majd egyszerre babázunk stb... november óta ígéri hogy átjön megnéz minket. Minden 3-4 hétben ír egy e-mailt hogy jön másnap. Másnap meg küld egy smst hogy mégse bocsika. Fájt de már nem érdekel.

2010. febr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
47%

Én is így jártam az egyik barátnőmmel és szülés után csak rosszabb lett :(

Ő már régóta szeretne férjhez menni, de a párja valamiért nem akarja végllegesíteni a kapcsolatot, pedig nagyon régóta együtt vannak. Ettől a barátnőm nagyon irigy és kitalál magának mindenfélét, hogy miért is szar dolog együttélni valakivel vagy gyereket szülni. Nem egyszer kaptam megjegyzést, hogy én csak otthon ülök a babámmal és lógatom a lábam, meg, hogy neki muszáj sokat dolgozni, mert az ő számláinak a befizetésében nem segít a férje, meg azt is, hogy a pocak és a szoptatás miatt megváltozik az ember alakja és nem is igazán éri ez meg, de a kedvencem az, hogy ő nem fog hízni semmit terhesen, mert a baba csak 3 kiló és ha annyit fogy terhesen , akkor ugyanannyi lesz a súlya stb.

Mindezekre nem nagyon "merek" reagálni, mert tudom, hogy miért mondja és nem akarom megbántani. Most kivárok, úgy tűnik mégis lesz esküvő és akkor gyerek is és akkor talán normalizálódik ez az egész...


Ami viszont nagyon idegesítő, hogy baromi okos a gyereknevelési kérdésekben, de ezt biztos mások is tapasztalják, hogy akiknek nincs gyereke, azok azt hiszik, hogy minden csak szoktatás és nevelés kérdése, mintha a gyereke egy személytelen báb lenne, aki csak és kizárólag én irányítok. Nagyon sajnálom egyébként mert oltári nagy pofáraesés lesz neki ez az egész szülés és gyerek téma, de nem tudok jelen pillanatban segíteni rajta!

2010. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
azert november óta igérgeti hát nem semmi..hát kiváncsi leszek ha megszületik akkor mennyire lesz érdeklődő.azt nem hinném h féltékeny lenne mert ő abszolut nem anya tipusnak való max majd ha már túl lesz a 30-on talán mondja is h nem tudja anyának elképzelni magát meg h őt idegesitik a gyerekek legyen az 0-15 évesig.de ennek ellenére már volt egy abortusza és most sem védekezik.ugyh nehogy egyszer beüssön nála a "krakk".akkor nem tudom mit fog csinálni....
2010. febr. 17. 12:41
 9/24 anonim ***** válasza:
47%
mintha csak én irtam volna a kérdést én ugyan igy jártam a barátnömmel sőt nagyon sokáig még megértö voltam vele amikor jött a kifogásaival de aztán meguntam hogy igérget de sosem tarja magát azokhoz és közöltem vele hogy én is annyi hajlandoságot mutatok felé amennyit ő felém ha ir válaszolok ha jön szivesen látom de ennyi hozzá teszem én is tavaj láttam utoljára.(37h kismama)
2010. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
47%
Ezt nem hiszem el 11:20-as vagyok, mikor megírtam a választ engem is pont akkor hívott a barátnőm nemrég tettük le a telefont. Telepátia?:)
2010. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!