Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10-es érzékenységű terhességi...

Megyo88 kérdése:

10-es érzékenységű terhességi teszt kimutathatja a terhességet, menstruáció előtt 3-4 nappal?

Figyelt kérdés
14-én vagy 15-én kellene megjönnie, viszont már nagyon türelmetlen vagyok és szeretnék tesztelni hamarabb! Van értelme?
2012. máj. 8. 11:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

9-es vagyok:

nekem az volt a feltűnő, hogy már jóval havi előtt nagyon erősen éreztem a szagokat és olyan furán émelyegtem, meg a melleim is érzékenyek lettek. Nem is bírtam ki, hogy megjöjjön, előtte azt hiszem 4 nappal teszteltem és ott volt a 2 csík, még ha halványan is.

Aztán másnap vettem még egy pár tesztet, mert tökre élveztem, hogy pozitív és gyönyörködtem a megjelenő 2 csíkban. :))))


Szóval ezt én nem tudtam kibírni. :D

2012. máj. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem menszi elött 3 nappal lett halvány pozitiv a facelle teszt. De ugy, hogy aznap reggeli elsőből még nega lett (másik márkájú). Ja és 25-üs volt. Szerintem ha van otthon jopár darab teszted, vagy nem sajnálod rá a pénzt, akkor tesztelgethetsz. Erre pl a vaterás tesztek amik 70-100 ft körül vannak nagyon jók, és vannak 10-es érzékenységüek is.
2012. máj. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nemvárt előtt 4 nappal a Clearblue, és onnantól az összes!! :) Most vagyok 5+1, tegnap voltam dokinál, minden rendben! :)

Nekem a melleim lettek nagyon érzékenyek, és meg is nőttek, innen gondoltam, h babás vagyok.. :) Sztem tesztelj!!!! Drukkolok!!!

2012. máj. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem egy halvány pozitívat! :) Bízom benne, hogy tényleg sikerült és nem lesz semmi baj, erősödni fog a 2. csík! Madarat lehetne velem fogatni, annyira boldog vagyok!
2012. máj. 12. 12:50
 15/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok, a legjobbakat!
2012. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
13-as vagyok, GRATULÁLOK!! :))
2012. máj. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! Aranyosak vagytok! :)
2012. máj. 12. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!