Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én vagyok állandóan...

Csak én vagyok állandóan szomjas vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Mióta terhes vagyok állandóan szomjas vagyok megtudnék inni egyszerre akár fél liter üditőt / vizet!! Normális ez? ti hogy vagytok a szomjúsággal? 12 hetes kismama

2012. máj. 9. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Cukorterhelésed volt már? Ha a vércukrod rendben, akkor csak a meleg az, ami kihozza belőled.
2012. máj. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hm...ez jó kérdés hogy volt-e. De a válaszodból ítélve nem "normális"... 11 órát dolgozom a munkahelyemen...nincs légkondi viszont eléggé meleg van...lehet több dolog is közrejátszik...
2012. máj. 9. 08:04
 3/7 anonim ***** válasza:
11 óra a melegben, akkor megvan a ludas. Habár én terhesen nem dolgoztam, de nyomtam le 12 órás műszakokat egy 30-35 fokos, levegőtlen helyen. Rengeteg vizet ittam. A tested tudja, h mire van szüksége.
2012. máj. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én akkor voltam így, amikor még nem is tudtam, hogy babát várok. Megittam kb. 3-3,5 liter vizet; éjjel is arra ébredtem, hogy muszáj innom, mert szomjan halok.

Azt mondta erre az orvos, hogy ez is egy ún. "valószínűségi terhességi tünet".

Idővel, majd csökken és pisilni sem kell állandóan, csak majd a vége felé megint. ;-)

2012. máj. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is, ráadásul éjszakára még extrán megszomjazom, így lefekvés előtt is iszok kb. 6dl vizet ami miatt sajnos hajnalban mindig fel kell kelnem pisilni.
2012. máj. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szomjasabb voltam a terhesség elején, és most ahogy bejött a jó idő ismét sokat iszom, ami egyébként nem is baj.

A cukorterhelésem pedig jó lett.

28hkm

2012. máj. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az elozo terhessegemnel en is igy voltam. Akkor tettem fel ezt a kerdest.

A mostani terhessegemmel nem vagyok allandoan szomjas.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2012. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!