Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet nem túl drágán...

Hol lehet nem túl drágán kismamaruhát venni Budapesten?

Figyelt kérdés

Elsősorban a XXII., XI. és a környező kerületek érdekelnek.

Köszönöm


2009. jún. 25. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt javaslom inkább nézz szét a vatera.hu-n és a teszveszen. Olcsón, szép, megkímélt ruhákat tudsz venni. Nem érdemes új kismama ruhát venni, mert nem tudod igazán kihasználni. Én a legolcsóbb kismama nadrágot vettem meg, ezért is 2 héten keresztül jártam a várost mire találtam egy helyet ahol lehet kapni kismama cuccokat, ez volt a legolcsóbb 8 ezer Ft volt. A legnagyobbat vettem, hogy végig tudjam hordani, de sajna ez nem jött össze. Most már alig jön rám, elég kényelmetlen, nagyon szűk a pocimra és a fenekemre is, ráadásul már meleg van a farmerhez, szívesebben veszek fel vékony szövet nadrágot vagy sortot, szoknyát. A másik nagy gondom vele, hogy nincs senki a környezetemben akinek tovább adhatnám, mert az összes barátnőm sokkal alacsonyabb is meg vékonyabb is mint én vagyok. Úgyhogy valószínű az lesz a sorsa, hogy eladom a vaterán vagy a teszveszen.

2009. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg a Mammut mellett, a Lövőház utcában nézd meg a 2in1 outletet. 70%-os leértékelés van, tegnap vettem ott egy ruhát és két nadrágot. Pici az üzlet és nincsen túl nagy áruválaszték, de ki lehet fogni néhány jó darabot.
2009. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha kismama nadrágot szeretnél nekem nagyon tetszett a Nóra Kismamaruha [link]

Az árai megfizethetőek, érdemes elmenni és megnézni, mert szép anyagokkal dolgozik.

2009. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!