Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ízléstelen, ha...

Szerintetek ízléstelen, ha egy kismama miniszoknyában van?

Figyelt kérdés
Jön a jó idő, és én ilyenkor miniszoknyában és miniruhában szeretek lenni. 23 hetes terhes vagyok, és lehet furcsán néznének rám az utcán, ha minit vennék fel. Szerintetek?
2012. máj. 10. 18:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
személyem szerint a magasságtol fugg és alaktol:)
2012. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

hát ha ízléses, szerintem felveheted. Meg gondolom nem arra az extra szűk minire gondoltál, hanem kicsit térd főlé érőre.

Én inkább a magassarkús kismamáktól vagyok ki...

2012. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
egyáltalán nem!(ha megvan hozzá a megfelelő alakod) :)
2012. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha jók a lábaid, miért ne.
2012. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
170 magas vagyok, szerintem (és mások szerint is) jó lábam van hozzá. Nem, nem az extra minire gondoltam, de nem is a térdig érőre, ja és persze kizárólag lapos talpú cipővel/papuccsal, nem magassarkúval.
2012. máj. 10. 18:25
 6/21 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem eléggé ízléstelen úgy alapból a miniszoknya, de ez az énegyéni kis maradi felfogásom. :) Én tuti nem vennék fel, de ha már te is rákérdezel, akkor szerintem neked sem jön be annyira így babásan a gondolat. Annyi jó nyári ruha van és nem is apáca stílusúak, hanem térd fölötti, vag ykár térdig is érhet, a pocak úgy is szép lassan felhúzza... :) Ha jól érzed magad miniben, akkor hajrá, de lehet, hogy meg fognak nézni, hogy "ekkora hassal hogy vehet fel valaki miniszoknyát?" de azok nem tudják, hogy a hasadat kibérelte valaki.
2012. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy ízléstelen, használd nyugodtan!!


A magas sarkú cipőt használó kismamik zavarnak engem is nagyon, de a miniszoknyások egyátalán nem :)

2012. máj. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Bennem is felmerült ez a kérdés csak nem a szoknyával kapcsolatba,hanem a fürdőruhával(kétrészes)...
2012. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Na ez bennem fel sem merült, szűk, jóval térd fölött érő miniruhában voltam ma is, csak a hasam nőtt, és olyan büszke vagyok a kisfiamra, sőt, sokkal szebbnek érzem magam (eddig nem éreztem annak), sok pozitív visszajelzést kapok, most miért kéne leplekben járni? Vedd fel és sugározd az örömed nyugodtan!
2012. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Maláttam egy kismamit miniben, csini volt. Semmi gáz nem volt vele, szerintem nyugodtan vedd fel.

És kövezzetek meg de én 7napból négyet magassarkúban vagyok (nem tűsarkú, de magas), mert csak akkor nem fáj a farkcsontom...:( Magam se értem.


üdv, 30hkm

2012. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!